eng

На головну

НОВИНИ

новини

Мережевий урок: супергерої усіх освітніх осередків вивчали фізику разом

Мережевий урок: супергерої усіх освітніх осередків вивчали фізику разом

22.03.2024Мережеві уроки, що одночасно проходять у всіх освітніх центрах Школи Супергероїв, вже стали традицією. Цього разу черга - Дніпра! І тему тамтешня вчителька, пані Наталія, обрала не найпростішу. Фізика - «Оптичні явища».

Більше 50 учнів одночасно доєдналися до уроку. Розмірковували про фізичну природу оптичних явищ, обговорювали, де вони зустрічаються. І навіть експериментували. Тож непроста фізика у Школі Супергероїв стала цікавою та захоплюючою.

І найголовніше - це, звісно, відгуки наших супергероїв - після уроку всі одноголосно зазначили - хочуть продовжувати вивчати цей предмет.

“Достатньо додати трохи креативу, побудувати урок у формі дослідження, майстер-класу, захопливої подорожі - і ось здавалося б складний предмет вже стає цікавим. Вмотивувати дитину до знань і показати шлях навчання - дуже важливо. А наші вчителі настільки захоплені своєю роботою, що кожен раз вигадують нові підходи в подачі матеріалу”, - розповідає завідувачка Школи Супергероїв у Дніпрі Анна Скрипник.

"Я вражений тим, наскільки цікаво може бути вивчення числа. Цей урок був дуже корисним і цікавим. Я ніколи не думав, що число Пі може мати так багато застосувань у реальному житті. Та ще й своє власне звучання. Дякую вчителю за такий захоплюючий урок!" - Олег, учень 9 класу житомирського осередку Школи Супергероїв.

Мережеві уроки у Школі Супергероїв проводять від минулого року. Практика показала, такі заходи дають можливість синхронізувати програму навчання та в режимі реального часу обмінюватися досвідом. Вже зовсім скоро естафету мережевих уроків підхопить Львів із не менш захопливою темою штучного інтелекту.

Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧