eng

На головну

НОВИНИ

новини

Супергеройка Аліна: Мрії здійснюються, коли, попри все, не перестаєш у них вірити

Супергеройка Аліна: Мрії здійснюються, коли, попри все, не перестаєш у них вірити

11.02.2024

До учениці Школи Супергероїв в Інституті раку завітала Оля Полякова

Важливий день виписки після довгого лікування став для нашої учениці Аріни справжнім святом. У Школу Супергероїв, що в Інституті раку, завітала кумир Аріни - співачка Оля Полякова аби підтримати і надихнути на нові звершення. До здійснення мрії маленької пацієнти доклала рук менторка проекту “Здійсни Мрію” та телеведуча Сніданку з 1+1 Неля Шовкопляс.

Неочікувано у клас зайшла Оля Полякова - з теплими обіймами, подарунками та звісно ж піснями, які дівчинка знає напам’ять. І час на хвилю зупинився. Серед подарунків - колекційна лялька Оля Полякова, квитки на концерт, а у телефоні тепер купа селфі на згадку.

До того, як дізналася про свій діагноз — саркома Юїнга ребра — Аріна була гімнасткою, активно займалася малюванням і ліпкою з пластиліну. Повномасштабна війна змусила родину виїхати з Миколаєва спершу на більш безпечну територію України, згодом — до Польщі. Звідти родина терміново повернулася на Батьківщину - вже на лікування. За 9 місяців лікування Аріна пройшла 8 блоків важкої хіміотерапії, їй зробили резекцію ребра, щоб видалити пухлину. На завершальному етапі вона отримала високодозну хіміотерапію з аутологічною трансплантацією стовбурових клітин. Станом на сьогодні дівчинка завершила своє лікування.

Весь цей час творчі заняття в освітньому осередку Школи Супергероїв дарували дівчинці натхнення та радість, а вчителі та вихователі завжди були на варті гарного настрою.

Ми у Школі Супергероїв впевнені, знання та позитивні емоції здатні надихнути на мрії космічного масштабу. Тому не зупиняємось вчити наших учнів мріяти без меж і вірити у свої сили. Бо хвороба мине, а відкритість до світу та цікавість, тепло серця - залишиться по життю назавжди.Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧