eng

На головну

НОВИНИ

новини

Стрит-арт «Незламні» у Школі Супергероїв

Стрит-арт «Незламні» у Школі Супергероїв

26.09.2023

21 вересня не тільки в Україні, а й у різних куточках світу відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир для українців — це не якесь там абстрактне поняття, а усвідомлена мета й найбільша мрія. Щоб нагадати, як упевнено ми йдемо до неї та вселити віру в найкраще, для вихованців Школи Супергероїв у столичному Охматдиті відбувся яскравий патріотично-креативний захід.З нагоди свята і маленькі, і старші супергерої зібралися на вуличному майданчику лікарні, щоб взяти участь у стрит-арті «Незламні».

Карапузи дошкільного й молодшого шкільного віку поринули в малювання пальчиками й долоньками. Не злічити, чого було більше: дитячої радості й задоволення чи яскравих барв на папері!

А от старші карапузи — учні 5–11 класів — малювали крейдою на асфальті. Звичайно ж, простір заповнювали патріотичними мотивами. Дорослі, які прийшли зі своїми дітлахами, й навіть ті, хто проходив повз, не стримували бажання долучитися до такого творчого процесу.При вході в лікарню під легеньким вітерцем тріпотіла зграя синіх і жовтих голубів, ніби закликючи Всесвіт: «Нехай буде мир!». Приглянувшись, можна було побачити, що ці голуби миру - особливі: з хвилюванням, але й безмежною дитячою вірою карапузи написали на них свої побажання про якнайскоріше закінчення війни. Потішила присутніх і фотосесія на локації «Ми — твоє майбутнє, Україно!».

Усі вихованці Школи Супергероїв насамкінець отримали подарунки, чому безмежно зраділи. А от найактивніші учасники ще й записали інтерв’ю-відгук про захід, що підтвердив його значущість і цінність.Стрит-арт «Незламні» додав сьогоденню спокійної впевненості у тому, що все буде добре. І супергерої, як і вся Україна щодня впевнено крокують до своєї перемоги!

Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧