eng

На головну

НОВИНИ

новини

Майстер-клас із виготовлення подарункової свічки в Житомирській обласній лікарні

Майстер-клас із виготовлення подарункової свічки в Житомирській обласній лікарні

25.10.2023

Наші супергерої обожнюють майстер-класи! Тому що це прекрасний спосіб провести час із користю та задоволенням, а головне — у кінці ти триматимеш у руках результат своїх старань. А якщо це буде унікальна воскова свічка, як-от навчилися робити маленькі пацієнти Житомира, — то такий виріб ще й стане затишним подарунком для близьких.

Відкриваючи захід, Михайло Федоров, віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації, й Оксен Лісовий, міністр освіти і науки України, презентували бачення майбутнього освіти, а також обговорили виклики нового навчального року та їхні рішення. Завдяки виступам цих людей ми не маємо ні грама сумнівів, що український освітній простір має всі шанси не просто дорівнятися, а перевершити світові практики. А кожен українець зможе стати тим, ким хоче! Власне, це і є одним із ключових завдань нашої мережі шкіл у лікарнях, адже ми даємо кожному карапузу не просто знання, а можливості.Супергерої Житомирської обласної лікарні виготовляли подарункову ароматичну свічку під наглядом професійного майстра. Діти дізналися про основні техніки та прийоми створення свічок. Потім — училися правильно розташовувати воскові пластини, наносити фарбу, додавати ароматичні олії та декорувати виріб.

Кожен учасник майстер-класу створював свій особливий подарунок — унікальну свічку зі своїми кольорами і декором. Діти надавали своїм свічкам особливої форми, прикрашали квітами й листям. А майстер тим часом допомагав кожному виконувати складні елементи й давав поради, щоб результат вийшов щонайкращим.У результаті ми не побачили двох однакових свічок — кожна з них була красивою та особливою. Докладаючи всіх старань і проявляючи креативність, супергерої ніби вклали в кожну свічечку промінчик своєї душі.

«Майстер-клас був чудовим способом провести час. Я не тільки навчився виготовляти свічки, але й отримав задоволення від творчого процесу. Цей захід точно залишиться в моїй пам’яті як особливий та незабутній. Рекомендую всім спробувати виготовлення свічок на подібному майстеркласі!», — поділився супергеройчик Денис.

Новини

НОВИНИ

новини

Супергерої Житомира весело й творчо святкували День гарбуза

Супергерої Житомира весело й творчо святкували День гарбуза

26.10.2023

У житомирській Школі Супергероїв весело та цікаво пройшов День гарбуза. Як і годиться, на святі вшанували величну городину за її цілющі властивості та культурне значення і, звісно ж, отримали море емоцій — яскравих, як сам король осені!На День гарбуза у Школі Супергероїв (Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня) відбулося «Магічне свято гарбузової чарівності». Супервчителі підготували для маленьких пацієнтів різноманітні активності, пов’язані з яскравим овочем. Діти дізналися про традиції вирощування гарбузів та їхнє символічне значення в українській культурі. Також дітей розважили загадки, вірші й руханки. І неможливо було уявити це свято без інсценізації народної дитячої пісеньки «Ходить гарбуз по городу».Після театралізованого шоу кожен супергеройчик отримав маленького гарбуза для декорування. Діти прикрашали овоч, використовуючи різноманітні матеріали й техніки — від фарбування до вирізання складних візерунків.

Проявляючи свою креативність і не стримуючи уяви, кожен зробив оригінальний святковий гарбузик. У когось він був веселий, у когось — задумливий, трапився навіть надміру зубатий!Захід дав можливість супергероям більше дізнатися про дари осені та короля серед них — гарбуза; подарував атмосферу яскравого свята, творчості та радості — те, що так потрібно для мотивації та сил на одужання.

z
Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧

z