eng

На головну

НОВИНИ

новини

Супергерої з Охматдиту взяли участь у міжнародному занятті з доброти

Супергерої з Охматдиту взяли участь у міжнародному занятті з доброти

25.03.2024Міжнародне заняття доброти в Україні проводять вже втретє і цьогоріч захід був присвячений гуманному та відповідальному ставленню до тварин. Найменші учні Школи Супергероїв, що у Охматдиті міста Києва, не пропустили таку нагоду продемонструвати свій креатив.

Малеча разом із вихователькою поринули “з головою” в атмосферу доброти через творчість! Ромчик, Ангеліна, Назар стали справжньою супергеройською командою і вразили своїми роботами організаторів події - благодійний фонд допомоги безпритульним тваринам "Щаслива лапа".

“В уроці поєднали пізнавальну частину та творчу. На занятті "Дивна історія" карапузи дізнавалися про догляд за собаками. А під час уроку "Щаслива лапка" дошкільнята поглиблювали знання про догляд за котиками. А далі отриману інформацію закріпили, виконуючи ігрові завдання та граючи в інтерактивні ігри”, - розповідає вихователька Євгенія Романенко.

Свої емоції та враження передавали через аплікацію та малювання. І ось результат - яскраві роботи на згадку про “добрий урок”.

Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧