eng

На головну

НОВИНИ

новини

Мужність та позитив: історії учнів Школи Супергероїв

Мужність та позитив: історії учнів Школи Супергероїв

20.05.2024Історії наших учнів надихають не здаватися, йти вперед і попри страхи досягати результату. Ми продовжуємо розповідати про малих супергероїв, якими пишаються наші вчителі.

З травня 2023 року наша мужня супергеройка Ангеліна лікується в Міській дитячій лікарні 5 міста Харків. І з початком лікування вчиться у Школі Супергероїв.

При пірнанні у водойму Ангеліна отримала тяжку ускладнену спинальну травму. Страшний діагноз: забій спинного мозку, вибухово компресійний перелом тіла. Дві операції - і довготривалий час лікування та реабілітації. Та сила волі нашої супергеройки просто неймовірна. Жага до життя і бажання стати на ноги - у неї безмежні.

Тому лікарняні будні за допомогою наших вчителів вона перетворила на захопливу мандрівку світом знань. Кожен урок - це можливість поспілкуватись, дізнатись щось нове, спробувати досягти хоча б маленької мети. Найбільше дівчинці до вподоби уроки алгебри, геометрії та англійської мови.

До освітнього процесу Ангеліни долучились і медичні працівники. Разом з волонтерами лікарі придбали для якіснішого навчання дівчинки графічний планшет, за допомогою якого вона, Під керівництвом вчителів Школи Супергероїв, Ангеліна вчиться писати на спеціальному планшеті, адже пальчики рук поки що не зовсім працюють. Але бажання повернутися до повноцінного життя в дівчинки бере гору над хворобою - і їй багато що вдається.

У Києві, в Школі Супергероїв навчається маленький Роман. І це вже друга Школа Супергероїв у його житті - вперше познайомився з нашими вчителями у Дніпрі. Саме там розпочав лікування раку крові, тепер продовжує у київському Охматдиті.

У навчальному осередку Школи відвідує заняття для дошкільнят за програмою, складеною вихователем. А це і логіко-математичний розвиток, і елементи грамоти, ознайомлення з природознавством і, серед іншого, конструювання - одне з улюблених Роминих занять. Хлопчику легко дається складання дрібних конструкторів навіть без інструкцій - по пам’яті.

Рома дуже позитивний, веселий, спритний, старанний хлопчик. Він легко знаходить спільну мову з однолітками під час групових занять в школі, активно співпрацює в команді. Під час занять активно себе проявляє і часто жартує. А наші вчителі неймовірно пишаються своїм супергероєм.

Історія його родини неймовірно важка. Від повномасштабної війни йому разом з батьком, бабусею та братом з сестрою довелося тікати з рідного Курахово, що на Донеччині. Мама Роми померла. Старший брат малого захищає батьківщину на фронті (до речі, старший брат був донором кісткового мозку для Ромчика). Тато Віктор - весь час біля малого, робить все можливе для його одужання.

Для наших вчителів Рома - неймовірний приклад сили волі. Кмітливому та доброму, сміливому хлопчику ми всі бажаємо швидкого одужання.

Вже цьогоріч на мапі Школи Супергероїв з’явиться 6 нових міст. Вже розпочали свою роботу нові осередки у Львові, Рівному, Кривому Розі та Вінниці. А це значить, що навіть у лікарняних стінах у діти матимуть можливість не втратити дитинство, навчатися та пізнавати світ.

Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧