eng

На головну

НОВИНИ

новини

Зустріч із головою Піклувальної ради Наталею Мосейчук

Зустріч із головою Піклувальної ради Наталею Мосейчук

20.03.2024

Щорічна й одна з найдовгоочікуваніших зустрічей зібрала колективи всіх освітніх осередків Школи Супергероїв

Заради конструктиву, нового погляду, сучасних ідей і руху вперед. Колективи освітніх центрів ДУ «Школа супергероїв» зустрілись із головою Піклувальної ради, ведучою 1+1 Марафон і ТСН, інтерв'юєркою Наталією Мосейчук.

Зі «статутної» ця подія давно перетворилась на майданчик думок, де кожного вчителя пані Наталія знає по імені.

Намагаємося жити так, щоб потім, через кількадесят років після війни, від наших вже дорослих вихованців пролунало «навіть під час війни в лікарні зі мною працювали педагоги» або «саме в лікарні мені трапився вчитель, який пояснив мені, в чому моя сила і я зосередився і досяг». Зустріч із педагогом під час хвороби в лікарні має стати для малечі справжнім дивом. Коли вони зроблять власну переоцінку: своїх можливостей, здібностей; коли вони поставлять нові орієнтири й зрозуміють, що є дорослі, які можуть допомагати безкорисно. Для мене це — головна мета наших педагогів”, - зазначила Наталія Мосейчук.

Так, обоговорили можливості для розширення освітнього простору, що у Житомирській обласній лікарні, адже карапузів, які бажають там вчитися, більшає. А ще про те, що Школу Супергероїв учні полишають не тільки зі знаннями та спогадами. Важливо, аби особливо перший період після виписки - учні відчували зміни поступово. І тут вчителі зі Школи Супергероїв із Криворізького протитуберкульозного диспансеру поділились власним досвідом супроводу супергероя та його родини вже вдома. Віримо, що скоро у Харкові за допомогою нашої феї Наталі Мосейчук скоро запрацює ще один навчальний простір в освітньому центрі. Приміщенні і проект - вже є.

Хрещена фея Школи Супергероїв розповідає: “Я бачила багато історій дітей, які проходили скрізь лікарняні школи й з вдячністю згадують ті осередки. Тому я абсолютно переконана, що лікарня не повинна ставити життя та освіту малих на паузу. Ми розбудовуємо мережу. Шукаємо нових педагогів, близьких по духу. Вінниця, Кривий Ріг, плюс один осередок у Львові — такі плани на 2024. ) Ми намагаємося знайти НАШИХ людей. Часто спілкуємося. Стали практикою дистанційні спілкування. Говоримо і про суто освітянські моменти, і просто «про життя». Я — колегам про те, що чую від фахівців, експертів. Вони — мені про конкретні маленькі долі. Особливо чіпляють історії так званих «державних дітей». Ти розумієш, скільки ще в державі треба зробити. Скільки змінити. Часом відчуваю себе дуже безпорадною. Потім збираюся, і робимо з колегами те, що треба робити. Те, чого чекають маленькі пацієнти в лікарняних школах. Особливо, коли вчителі розповідають скільки малих їх чекає біля дверей «Шкіл Супергероїв» вже о десятій ранку з катетерами в руках та на візочках. Малі обурено питають «чого так пізно відкривається Школа?!» Найкраще визнання, яке коли-небудь чула”.

Ми дякуємо, пані Наталю, за натхнення та увагу, допомогу, підтримку й надійне плече. І разом працюємо, аби якомога більше дітей, які за обставин долі опинились в лікарні, мали безперервний доступ до освіти.

“Наші зустрічі - це про конструктив, який дарує натхнення та сили рухатися вперед. Це про обмін енергією, яка дозволяє побачити вихід там, де, на перший погляд, його немає. Нас об’єднує глобальна мета про те, щоб, незважаючи на тяжкі життєві обставини, діти не втрачали дитинство. А в цьому дитинстві мають бути знання та вчитель, який підтримає у розвитку, креативі, в позитивних емоціях, навіть якщо це - лікарняні стіни. Ми віримо, що масштабуватися пліч-о-пліч із професіоналами, які мають добре та щире серце, завжди ефективніше. Бо і працюємо в такій сфері, де без щирості та любові - ніяк. Тому сміливо крокуємо вперед нашою великою, професійною та сміливою командою”, - зазначила в.о. директора державної установи Школа Супергероїв Наталія Жилінська.

Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧