eng

На головну

НОВИНИ

новини

Історії супергероїв, які надихають не здаватися та йти вперед

Історії супергероїв, які надихають не здаватися та йти вперед

18.02.2024

Макар та Ростик - мужність, наполегливість та жага до знань

Один з найщемливіших моментів у роботі всіх вчителів Школи Супергероїв - це випуск наших учнів. Маленьких супергероїв, які своєю наполегливістю, кмітливістю, силою духу надихають нас розвиватися щодня сильніше.

Ми хочемо розповісти вам історії двох мужніх супергероїв Макара та Ростика. З різних міст - Харкова та Миколаєва. Один цікавиться технікою, другий - обирає креатив. Та їх об’єднує неймовірна цікавість до нового та наполегливість.

Макар - супергерой з харківського осередку Школи Супергероїв. З самого народження зіткнувся зі складним діагнозом – спинально-м’язова дистрофія. Ця хвороба здатна забрати щасливе дитинство і несе тяжкі випробування протягом усього життя. У пересуванні хлопцю допомагає крісло колісне. Хлопець - максимально щира, оптимістична і відкрита дитина, яка цікавиться досить дорослими і серйозними темами. Макар дуже любить письмо та читання, незважаючи на те, що через хворобу швидко втомлюється і не може довго сидіти. Не здається і має великі успіхи в навчанні: вже вміє читати, писати, складати розповіді, рахувати, розв’язувати приклади та задачі, додатково вивчає англійську мову, має дуже гарний почерк, унікальну пам’ять, увагу та логічне мислення. Мрії у супергероя різні: перемога, мир, здоров’я… Але одна з них запам’яталася найбільше: мрія про те, щоб у світі створювалося багато нової сучасної техніки, цікавих та незвичних машин, якими дуже цікавиться Макар.

Ростик - улюбленець вчителів Школи Супергероїв, що у Миколаєві. Він закінчив курс лікування і повертається додому. Ми дорослі можемо тільки позаздрити витривалості, стійкості і позитиву нашого карапуза. Боротьба з хворобою протягом 2 років, віра у здорове дитинство, повна довіра лікарям - це девіз батьків Ростика.

Познайомившись із сильним Супергероєм, вчителі були вражені його жагою до занять та знань. Найулюбленіших з них - логіко-математичний розвиток, конструювання та ліплення. Створення справжніх шедеврів із пластиліну та неймовірних споруд, малювання яскравих картин - це родзинка нашого супергероя. Креатив, уява, уміння мислити нестандартно, натхнення.

Пишаємося кожним нашим учнем.Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧