eng

На головну

НОВИНИ

новини

Піаніст-віртуоз Євген Хмара завітав до учнів Школи Супергероїв у Національному інституті раку

Піаніст-віртуоз Євген Хмара завітав до учнів Школи Супергероїв у Національному інституті раку

18.02.2024

Музикант підтримав маленьких супергероїв у Міжнародний день онкохворої дитини

Музична терапія до Міжнародного дня онкохворої дитини. Підтримати маленьких учнів Школи Супергероїв у Національному інституті раку завітав піаніст-віртуоз Євген Хмара.

Довгоочікувану зустріч в освітньому просторі перервала повітряна тривога, та супергерої не звикли здаватися. За правилами закладу - всі учасники зустрічі перемістилися в коридор. І ніщо не могло перервати магічної дії музики, яку грав Євген.

Відомі й улюблені ”Червона калина” та “Червона рута”, яку співали і діти, і батьки, і медики. Позитивні емоції, спілкування та автографи на пам’ять. Ця зустріч довела - емоції та добре, відкрите серце здатні вселити надію й оптимізм, надихнути не здаватися та йти вперед.

“Зустріч була дуже зворушлива та чуттєва. І плакали, і сміялись, і співали. Атмосфера зробила свою справу і назовні вийшли емоції - щирі, добрі. Євген зробив справжнє маленьке свято, подарував неймовірні враження. А ми у Школі Супергероїв впевнені - така підтримка - запорука гарних результатів і у навчанні, і у одужанні”, - поділилася враженнями керівник навчального осередку Тетяну Рубець.Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧