eng

На головну

НОВИНИ

новини

Супергерої Житомира: креатив, що заряджає енергією на швидке одужання

Супергерої Житомира: креатив, що заряджає енергією на швидке одужання

18.02.2024

Досвід Школи Супергероїв Житомира свідчить, творчі заняття дарують справжні позитивні емоції

Заняття за шкільною програмою дають знання, а креативні уроки здатні надихнути та додати сил на швидке одужання. У цьому впевнений педагогічний колектив Школи Супергероїв, що у Житомирській обласній лікарні. І спектр більш стандартних занять - як то малювання - тут доповнюють пізнавальними майстер-класами.

Так, під час заняття з виготовлення свічок супергерої поринули у таємничий світ ароматів. Із представниками благодійного фонду «СпівДія заради дітей» учні власноруч створювали свічки з вощини. Вощина заповнила клас приємним і теплим запахом, викликавши спогади про літні дні, нагадала медові нотки квіткових галявин і створила атмосферу спокою і релаксації.

Супергеройчики відчули себе майстрами магії, створюючи свої унікальні свічки. А за тим розпочався ще один захоплюючий момент – декорування! Стрічки, мережива, блискітки, політ дитячої фантазії - створили справжні дива!

Далі у розкладі - мандрівка у гастрономічний світ. І не абиякий, а справжнього морозива
Уявіть, підходите до маленької крамнички, де весела майстриня виготовляє найсмачніші ріжки морозива….Саме це уявляли наші супергеройчики, готуючись виготовити свій ріжок прохолодної смакоти. І все це за допомогою кольорового пластиліну. З кожним рухом їх рук з'являлися «найсмачніші» кульки морозива, які нагадували яскраві літні сонячні дні. Допомогли супергеройчикам поринути у світ морозива вчителька початкових класів Оксана та асистент вчителя початкових класів Юлія.

Далі на черзі - предмет дизайн і технології, один з найулюбленіших у наших житомирських супергероїв. Урок по виготовленню сніжинки-балерини технікою витинанки. Кожен обрав своє ідеальне поєднання кольорів та візерунків. Та на учнів чекала не тільки практика, а і трохи історії - про техніку витинанки та найвідоміших майстрів, історію балету та світові шедеври цього мистецтва. На завершення уроку кожен супергеройчик представив свою унікальну балерину-сніжинку та поділився своїми враженнями від захоплюючого процесу творчості.

Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧