eng

На головну

НОВИНИ

новини

Школа супергероїв та Open Tech створюють унікальний електронний журнал

Школа супергероїв та Open Tech створюють унікальний електронний журнал

16.04.2024«Школа супергероїв» є унікальною державною установою, що забезпечує надання освітніх послуг для дітей в лікарнях. Саме враховуючи унікальність Школи, жоден із вже існуючих українських електронних журналів не може забезпечити всі потреби – у діючих журналах немає занять «біля ліжка», графіків уроків, що підлаштовуються під медичні процедури, репетиторів - від держави, які у своєму календарному плануванні враховують не лише державні стандарти, але й індивідуальний стан здоров’я дитини, час, який вона може приділити навчанню, щирих обіймів та багато інших аспектів, які не вписати в формат звичайної школи.

Допомогти вирішити це надскладне завдання - врахувати неймовірну кількість потреб Школи взялись волонтери благодійної корпоративної програми OpenTech, створеною працівниками ІТ-компанії SoftServe. У межах OpenTech розробники, проєктні-менеджери та інші фахівці останні півроку роблять неймовірно крутий проект електронного журналу саме для державної установи «Школа супергероїв». При цьому розробка з нуля такого великого проєкту не буде коштувати державі жодної копійки – фахівці допомагають Школі на волонтерських засадах.

«Робота над журналом із такою кількістю змінних є складним процесом, бо необхідно врахувати велику кількість аспектів. Наприклад, у Школі є дошкільна група та початковий клас, а це вже заняття та уроки різного формату та довжини, наявні декілька форматів влаштування педагогів – це і штатні працівники, серед яких практичний психолог з консультаціями і для батьків також; і вчителі за цивільно-правовими угодами; чіткий допуск педагогів виключно за наявності медичного огляду, який вони проходять два рази на рік. Проте найбільший виклик - врахувати всі потреби кожної дитини – різні години між процедурами, різні потреби та можливості відвідувати клас, можливість пропускати уроки, якщо стан дитини погіршується, і відвідувати їх з іншою групою учнів, коли стан це дозволяє. Проте, ми віримо, що впораємося з цією задачею і вже на наступний навчальний рік Школа отримує сучасний якісний продукт», - пояснює Надія Чайка, проєктна менеджерка.

«Робота над розробкою дуже активно триває останні півроку. До роботи залучені не лише фахівці секретаріату Школи, а звичайно і керівники та методисти освітніх центрів. А зі сторони SoftServe залучена ціла проєктна команда ІТ-професіоналів, яка в межах програми OpenTech повністю на волонтерських засадах роблять неймовірний дуже важливий для нас проєкт. Ми щотижня зустрічаємося з командою волонтерів, а перші місяці такі зустрічі взагалі тривали два рази на тиждень. Також нам вдалося отримати доступи до Дії, аби в подальшому забезпечити органічну інтеграцію з платформою. Віримо, що найближчим часом вже вийдемо на його випробування на місцях, а восени – запустимо його», - коментує керівниця державної установи "Школа супергероїв" Наталія Жилінська.

Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧