eng

На головну

НОВИНИ

новини

«Школа супергероїв» — це про якісну освіту, яка відповідає всім стандартам

«Школа супергероїв» — це про якісну освіту, яка відповідає всім стандартам

14.09.2023

Навчання у «Школі супергероїв» — це любов і неймовірні відкриття кожного уроку. Однак, як частина освітньої системи України, ми маємо забезпечувати не просто цікавий, захопливий, але і якісний освітній процес для дітей.
«Школа супергероїв» була створена рішенням Уряду.. Нам довірили бути установою державного рівня, яка гарантує безперервність освіти для дітей незалежно від стану їхнього здоров’я і перебування в лікарняних стінах.

Для державної установи «Школа супергероїв» важливо, щоб усі її супервчителі не тільки володіли творчим підходом і вміли доносити найскладніші речі простими словами, але й дотримувалися всіх державних вимог і стандартів. Тільки так навчання буде і цікавим, і ефективним.
Задля формування якісних освітніх послуг у «Школі супергероїв» працює навчально-методична рада, яка відповідає за розробку методик і впровадження сучасного світового досвіду в освітній процес. До неї входять не лише завідувачі й методисти з освітніх центрів, але й зовнішні фахівці, які завжди можуть порадити та поділитися найкращими напрацюваннями.
До початку 2023–2024 навчального року наша навчально-методична рада вже підготувала й затвердила відповідні Державним стандартам переліки обов’язкових навчальних предметів (інтегрованих курсів), корекційно-розвиткових і психолого-педагогічних послуг (допомоги) та інші необхідні для якісного навчання документи.

Супергерой у лікарні й учень у звичайній школі опановують ті ж навчальні програми, — така єдність освіти дозволяє маленьким пацієнтам не відставати від своїх однолітків, навіть якщо доведеться якийсь час бути на лікуванні чи на реабілітації. Поряд із цим ми враховуємо особливі освітні потреби дітей і надаємо психологічну підтримку, тому що кожна дитини заслуговує на рівний доступ до освіти та розвиток свого потенціалу.
Школа Супергероїв — це про мікс любові, пригод та якісного навчання. Усе заради того, щоб карапузи отримували найкраще, а час в лікарні ставав справді часом можливостей!

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Школа Супергероїв (@superheroes.school)

Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧