eng

На головну

НОВИНИ

новини

Чому дошкільна освіта важлива навіть у стінах лікарні

Чому дошкільна освіта важлива навіть у стінах лікарні

13.02.2024

У 2023 році понад 2 000 дошкільнят відвідали заняття у Школі Супергероїв

У 2023 році за ініціативи державної установи "Школа Супергероїв" було змінено законодавство, яке дозволити надання освітніх послуг наймолодшим пацієнтам у лікарнях. Як результат, лише у 2023 році понад дві тисячі дошкільнят відвідали заняття в освітніх центрах "Школи Супергероїв".

"З прийняттям змін у нас з'явилася можливість розширити вікову групу дітей і працювати з з дошкільнятами, найняти педагогів та їхніх помічників. Ми вивчили та апробували програми з розвитку та виховання та виховання дітей дошкільного віку, створили педагогічну та методичну раду. Сьогодні у нас працює 11 вихователів та 8 та 8 помічників вихователів розповідає Євгенія Смірнова, засновниця Школи Супергероїв та заступниця міністра освіти і науки.

Прочитайте нашу статтю, щоб дізнатися, чому це важливо як для дітей, так і для батьків.

Освіта в лікарнях сприяє розвитку інтересу до життя. Для дитини це частина пізнання світу і розуміння того, що життя триває.

Підтримка батьків у важкі моменти: лікарняна освіта допомагає батькам не поспішати, прийняти і зрозуміти діагноз важкохворої дитини. важкохворої дитини, а також дає їм інструменти, щоб впоратися з емоційними викликами.

Покращення психологічного самопочуття: Зосередженість на психологічному благополуччі учнів та їхніх батьків допомагає їм долати травматичні ситуації та відновити психічне здоров'я. З початком повномасштабного вторгнення психологічна підтримка дітей різного віку стала психологічна підтримка дітей різного віку стала невід'ємною частиною освітнього процесу, особливо коли йдеться про навчання в умовах стаціонару. В Україні налічується наразі 10 психологів, які працюють з учнями Школи Супергероїв.

Створення оптимального середовища для розвитку та навчання дітей: Дошкільнята навчаються за спеціальною програмою, яка враховує вікові та поточні потреби дошкільнят. Викладачі та асистенти, які мають спеціальну підготовку та досвід роботи з наймолодшими учнями наймолодшими учнями працюють з наймолодшими учнями. Це означає, що процес навчання і розвитку є більш точним і якіснішим.

Минулого року кількість студентів становила понад 10 000, і більше 20% з них - діти дошкільного віку. діти, що доводить важливість цього напрямку. З початку повномасштабного вторгнення було створено ще один спеціальний напрямок отримав розвиток - психологічна допомога. Тут працюють з психологічним станом учнів та їхніх батьків, а також а також педагогічним колективом. Наразі у Школі Супергероїв навчаються діти, які постраждали від війни: від обстрілів, вогнепальних поранень та опіків. Наші психологи та педагоги проводять величезну роботу, допомагаючи цим дітям знову відкритися для світу. Тому робота персоналу є надзвичайно складною та багатопрофільною.

Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧

z