eng

На головну

НОВИНИ

новини

“Школа Супергероїв” долучилася до радіодиктанту національної єдності

“Школа Супергероїв” долучилася до радіодиктанту національної єдності

09.11.2022

9 листопада до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності-2022, долучилися педагоги Державної установи «Школа супергероїв», діти, які здобувають освітні послуги в центрах Школи в лікарнях, їхні батьки та лікарі, - про це повідомляє сайт Міністерства Освіти та Науки України.

Станом на листопад 2022 року вже діє 8 освітніх центрів Державної установи «Школа супергероїв», зокрема освітні центри на Житомирщині (обласна та міська дитячі лікарні), надаються освітні послуги дітям в освітніх центрах, розташованих в закладах охорони здоров’я «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України, Міській дитячій клінічній лікарні № 16 Харківської міської ради тощо.
До кінця року планують відкрити освітні центри на базі закладів охорони здоров’я «Національний інститут раку» та ще однієї дитячої лікарні міста Харкова.
В освітніх центрах навчається дошкільна група, початкові класи, учні 5-11 класів, також усім дітям надається психологічна допомога. Усі послуги Школи фінансує держава.

Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧