eng

На головну

НОВИНИ

новини

У Львові відкрився ще один клас «Школи Супергероїв»

У Львові відкрився ще один клас «Школи Супергероїв»

08.02.2024

Це вже п’ятий освітній простір у львівській дитячій лікарні Святого Миколая

Днями у лікарні Святого Миколая відкрив двері п’ятий клас «Школи Супергероїв». Освітній простір, який відкрили у відділенні онкогематології, став важливим кроком для освіти маленьких пацієнтів відділення, адже діти до цього часу, через спеціальні умови лікування, не могли відвідувати уроки в інших класах. Тепер це стало можливим!

На офіційне відкриття завітала кураторка та голова піклувальної ради «Школи Супергероїв», ведуча 1+1 Марафон і ТСН, інтерв’юєрка Наталія Мосейчук. Також до події долучилися міський голова Львова Андрій Садовий; завідувачка сектору з медичної науки Управління медичних кадрів, освіти і науки Міністерства охорони здоров’я України Олена Никончук; генеральний директор Першого медичного об’єднання Львова Олег Самчук; директорка НРЦ «Левеня» Мирослава Степанюк.

“Сьогоднішній клас — диво в усіх сенсах. По-перше, кошти отримані з рекламного блоку у прайм-тайм каналу 1+1 Україна на свято Миколая. По-друге, вони максимально “народні”. Бо збирали їх під час трансляції проєкту “Різдво. Ти не один”. Дивовижний народе, який бореться, стікає кровʼю і піклується про своїх дітей, ти непереможний!”, — зазначала Наталія Мосейчук.

Освіта в лікарнях підтримує жагу до життя. Для дитини це частина пізнання світу і розуміння, що життя продовжується.

“Ми дуже чутливі до кожної дитинки і знаходимо опції, які будуть давати можливість вчитися та розвиватися”, - підкреслив Андрій Садовий.

“Клас обладнаний всім необхідним за стандартами школи — ергономічні меблі, дошка, девайси, книжки.відрізняється від інших тим, що кожна палата має окремий вихід в приміщення, аби діти не перетиналися між собою, не взаємодіяли одне з одним. Це дуже важливо для них. Тут лікар дає право на роботу з кожною окремою дитиною. Якщо лейкоцити дозволяють, він говорить вчителю, щоб той починав заняття з конкретною дитиною”, — розповів завідувач освітнього простору «Школи Супергероїв» у Львові Андрій Тищенко.

Перший урок одразу вразив маленьких супергероїв! Замість зошита - планшет, а замість шкільного приладдя - справжній робот. На занятті з робототехніки учні випробовували можливості штучного інтелекту та вчили робота танцювати. Процес так захопив малечу, що вже на наступний день Андрій Тищенко разом з вчителями отримали шквал запитань - про наступні заняття та розклад роботи класу. І це для нас найкраща, найцінніша та найважливіша оцінка роботи.

На створення освітнього простору були залучені кошти, зібрані друзями та медіа-партнерами Школи Супергероїв - 1+1 media. Аби зібрати понад 500 тис гривень, 6 грудня 2023 року, в день Святого Миколая, період прайм-тайм, у першому рекламному блоці з 19:00 по 20:00 на 1+1 Україна, став благодійним. Також працівники компанії спільно з топменеджерами протягом грудня робили свої донати на спеціальну Банку. До того ж у межах проєкту «Різдво. Ти не один», який транслювався у Святвечір.

Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧

z