eng

На головну

НОВИНИ

новини

Психологиня “Школи Супергероїв” здобула премію Global Teacher Prize Ukraine

Психологиня “Школи Супергероїв” здобула премію Global Teacher Prize Ukraine

03.10.2022

Спеціальну відзнаку “Вибір серцем” на церемонії премії Global Teacher Prize Ukraine від ведучої телеканалу “1+1” Наталії Мосейчук отримала психологиня “Школи супергероїв” Олена Анопрієнко. Церемонія відбулася 2 жовтня у київському Будинку Вчителя.

"Пані Олена була з кожною закривавленою дитиною, з кожним мовчазним малюком, з кожним, у кого російські нелюди забрали дитинство. Мій Вибір Серцем - це вчителі при лікарнях під час цієї катастрофи. Адже ви взяли і понесли на своїх руках наших дітей. Дякуємо за зціленні дитячі душі, дякуємо за людський подвиг", — зазначила Наталія Мосейчук та вручила сертифікат, що передбачає премію на відновлення та оздоровлення.

Наталія Мосейчук у рамках премії Global Teacher Prize Ukraine вже вшосте вручає спеціальну нагороду, — повідомляє телеканал 1+1.

"Вчитель це психолог — він не може не відчувати дитину, коли її вчить. Психолог - це вчитель. Зараз лікарі, психологи, освітяни об’єдналися навколо дітей. Дякую за це всім! Дякую ЗСУ за те, що дають нам віру у перемогу”, — сказала Олена Анопрієнко під час вручення нагороди "Вибір серцем".

Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧