eng

На головну

НОВИНИ

новини

Як житомирські супергерої побували в країні Алфея

Як житомирські супергерої побували в країні Алфея

01.12.2023

До Школи Супергероїв у Житомирі завітали феї Вінкс! Насичений і захопливий захід провели для карапузів фахівці міської бібліотечної мережі Житомира «ЛІТтера».

Щойно захід закінчився, карапузи вже хотіли знати, коли ж наступного разу до них завітають чарівниці з мультфільму «Клуб Вінкс», які щоразу рятують світ від темної магії.

На казковому заході феї Вінкс розповіли супергероям про свої чарівні здібності та цікаві пригоди, в які їм доводилося потрапляти. А ще — вони принесли із собою подарунки, яким карапузи були безмежно раді.Супергерої весело провели час, граючись і виконуючи креативні завдання. А на згадку про зустріч діти отримали подарунки й родинне фото.

Команда Вінкс навчається в школі магії Алфея — і вони запросили дітей її теж відвідати. Щоб вирушити в мандрівку, малеча виготовила для себе чарівні крильця.

У країні Алфея супергерої побачили безліч чудес і чарівних місць, провели посвяту в чарівники й навчилися бачити предмети через стіни.

Хочеться, щоб таких веселих, магічних та яскравих заходів було якнайбільше в житті карапузів усіх міст. Адже радісні емоції — те, що так потрібно їм для одужання!

Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧

z