eng

На головну

НОВИНИ

новини

Скандинавська ходьба — здорова звичка для ментального здоров’я супергероїв

Скандинавська ходьба — здорова звичка для ментального здоров’я супергероїв

??.??.2023

У межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативою першої леді Олени Зеленської ми постійно ділимося порадами психологів, техніками підтримки та вправами для емоційної стійкості — і для маленьких пацієнтів, і для їхніх батьків, і для супервчителів. Однак ментальне здоров’я — це не тільки увага до свого внутрішнього стану, а й робота над тілом.Здоровий спосіб життя — одна з важливих складових програми «Ти як?». Саме тому в житті маленьких пацієнтів, які навчаються в Школі Супергероїв на базі Криворізького протитуберкульозного диспансеру, постійно присутні фізичні вправи. Щотижня сюди приїздить тренер, з яким діти займаються скандинавською ходьбою.

Цей вид спорту позитивно впливає не лише на фізичне самопочуття, але й на психологічне. Скандинавська ходьба має комплексний вплив на організм: поліпшується кровообіг, координація, зростає витривалість, а також виховується ініціативність і самостійність.

«Я насолоджуюся тренуваннями, — каже супергерой Максим. — Я почуваюся щасливим і хочу ділитися цими емоціями зі своїми рідними».

Кожне тренування для супергероїв — це ривок перед наступним подвигом і крок до одужання. Тож ми бажаємо нашим карапузам гарного самопочуття — і фізичного, і ментального!

Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧

z