eng

На головну

НОВИНИ

новини

Оля Полякова відвідала «Школу супергероїв» у Дніпрі

Оля Полякова відвідала «Школу супергероїв» у Дніпрі

13.03.2023

Освітній центр “Школа Супергероїв” у Дніпрі відвідала популярна співачка Оля Полякова.

Артистка поспілкувалася з учнями та їхніми батьками, командою “Школи Супергероїв” та медичним персоналом. Від Олі Полякової діти отримали у подарунок комікси та іграшки.


“Оля Полякова створила своїм візитом до нашої “Школи Супергероїв” у Дніпрі справжнє свято. Уявіть, без попередження у дитячій онкології з подарунками з'являється артистка, яку знають навіть малі, а не тільки їхні батьки. Вона поспілкувалася з усіма карапузами та дорослими, обійняла кожного, зігріла своєю посмішкою та добрим словом.

Коли навколо так багато біди щодня приносить війна, такі зустрічі безцінні, особливо в дитячих лікарнях, де підтримка вкрай потрібна і маленьким пацієнтам і їхнім батькам. І ми будемо продовжувати далі з нашими друзями артистами приносити свято нашим супергероям”, — розповіла директорка ДУ “Школа Супергероїв” Євгенія Смірнова.


Нагадаємо, “Школа Супергероїв” регулярно влаштовує в освітніх центрах зустрічі учнів і батьків з популярними музикантами, акторами, спортсменами і лідерами громадської думки. “Школи Супергероїв” відвідали Тіна Кароль, ONUKA, Roxolana, Pianoбой Дмитро Шуров та багато інших.


Переглянути фотозвіт зустрічі Олі Полякової у “Школі Супергероїв” можна на сторінках у Фейсбук та Інстаграмі.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Школа Супергероїв (@superheroes.school)

Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧