eng

На головну

НОВИНИ

новини

Книги — школам: ДУ “Школа Супергероїв” отримала нові підручники від держави

Книги — школам: ДУ “Школа Супергероїв” отримала нові підручники від держави

10.11.2022

Який навчальний рік без нових підручників? У жовтні ДУ “Школа супергероїв” отримала повний комплект НУШ для 8 освітніх центрів для учнів з 1 по 4 класи. І більшість книг уже попрямували до шкіл у лікарнях: першими їх розгорнули Школи Супергероїв в НДСЛ Охматдит у Києві та дві Школи в Житомирі — у Дитячій лікарні імені Башека та Житомирській обласній дитячій клінічній лікарні.Вікторія Михайлеко, завідувачка освітнього центру в Дитячій лікарні імені Башека Вчителька початкових класів Зарудіна Оксана та її асистент Вакуленко Каріна в Житомирській обласній дитячій клінічній лікарні.

Серед посібників, які вже опинилися на полицях лікарняних класів, є і підручники з української, математики, англійської, мистецтва та інформатики для 1 – 4-х класів.

Як говорять самі видавці: «Для дітей, які вимушені вчитися в лікарні, ці підручники будуть особливо корисними. Оскільки весь матеріал тут структурований, доступний та виписаний від простого до складного. Він враховує всі вікові особливості. Окрім того, книги яскраво і сучасно оформлені, містять QR-коди, за якими можна отримати додаткову пізнавальну інформацію та перевірити здобуті знання, вміння і навички».

У Школах супергероїв діє принцип «дитина в центрі освітнього процесу» і всі запити маленьких карапузів на першому місці. Час між процедурами стає часом можливостей і діти вкрай спраглі цікавих знань та завдань. Тому сучасні книги, які провокують критичне мислення та уяву, якнайліпше пасують до уроків в лікарні. Завдяки тому, що Школа Супергероїв відтепер Державна установа, саме такі підручники вдається отримати державним коштом та забезпечити всі освітні потреби карапузів.

Усе відповідно до постанови КМУ від 23 січня 2019 р. № 41 «Про затвердження Порядку забезпечення підручниками та посібниками здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників», яке 13 вересня цього року доповнили Постановою КМУ № 1036. І в її пункті 14 (підпункт 4) йдеть про: «забезпечення освітніх послуг державною установою “Школа супергероїв” відповідно до потреб із розрахунку по чотири примірники підручників з кожного навчального предмета (інтегрованого курсу) для кожного класу освітніх центрів зазначеної державної установи згідно із замовленням відповідного центру».Книжки вже оживають на уроках, діти із запалом поглинають знання, а Школа суперегероїв продовжує берегти право кожного карапуза на освіту.

Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧