eng

На головну

НОВИНИ

новини

Музична терапія від українського композитора, піаніста-віртуоза Євгена Хмари

Музична терапія від українського композитора, піаніста-віртуоза Євгена Хмари

29.01.2024

Школу Супрергероїв у Львові відвідали українські воїни

В освітньому центрі «Школа Супергероїв» у Боярці відбувся концерт, справжня музична терапія для маленьких пацієнтів і медичних працівників Київської обласної дитячої лікарні, від піаніста-віртуоза Євгена Хмари.

«Коли працюєш з дітьми, дуже важливо відчувати їхній запит. Одна справа виступати в торговельному центрі, куди вони прийшли потанцювати та повеселитись. Інша справа, коли діти переживають те, що багато дорослих не переживає за все життя. Живучи в лікарнях, вони стають глибшими, їх це робить іншими. Тому так виходить, що ці діти є більш дорослими, ніж деякі дорослі люди», – коментує Євген Хмара.

Під час заходу діти мали нагоду послухати живу інструментальну музику, доєднатися до різноманітних активностей, а також особисто зіграти з Євгеном на клавішному інструменті. Так і зʼясувалося, що один з супергероїв обожнює музику і трохи володіє інструментом. За дивовижним збігом його також звуть Євгеном.

«Сьогодні було дуже важливо, що діти дійсно були в моменті, вони не сиділи в телефонах, а хотіли взаємодіяти. Я дуже щасливий, що інструментальна музика здатна працювати як терапія для них, зцілюючи та наповнюючи. Те, що сьогодні було зроблено в «Школі Супергероїв», те, що відбувається на моїх концертах для військових чи на комерційних заходах, мені здається, що це і є тим світлом, яке пробуджує», – зазначає піаніст-віртуоз.

Дякуємо нашим друзям та партнерам 1+1 media за допомогу в організації заходу.Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧

z