eng

На головну

НОВИНИ

новини

Мужні захисники в гостях у супергероїв

Мужні захисники в гостях у супергероїв

28.01.2024

Школу Супрергероїв у Львові відвідали українські воїни

Олександр та Костянтин - військові, які захищають Україну з початку повномасштабного вторгнення. У вільний час приїхали до львівського освітнього простору Школи Супергероїв, що у лікарні Святого Миколаю у Львові.

Мужні воїни не тільки провести час із малечею, а й передати корисні для навчання подарунки. Безкінечна турбота, яку ми цінуємо і не перестанемо дякувати кожного дня.

Аби зробити подарунок для маленьких супергероїв, у соцмережах захисники разом з друзями із громадської організації «Вікторія» оголосили збір, аби кожна дитина, яка зараз не може повернутись до звичного навчання, продовжувала здобувати знання у лікарняних стінах. Тепер класи школи оснащені новим телевізором та проектором, а на додачу - розвиваючі ігри для учнів.

Воїни розуміють, тривалий час, що малеча проводить у лікарні, має бути наповненим не тільки медичними процедурами. Дуже важливо не зупинятися, розвиватися, підтримувати оптимізм і робити кроки вперед. «Просто хочемо, щоб дітки розуміли, що вони не наодинці зі своїми проблемами, що ми, дорослі, їх підтримуємо, де б ми не були», – розповідає військовий Олександр.

А на варті знань маленьких пацієнтів лікарні завжди вчителі Школи Супергероїв.Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧

z