eng

На головну

НОВИНИ

новини

Кривий Ріг: нове місто на мапі Школи Супергероїв

Кривий Ріг: нове місто на мапі Школи Супергероїв

21.05.2024Навесні на мапі державної установи “Школа супергероїв” з’явилося 4 нові освітні осередки. Львів, Рівне, Вінниця та Кривий Ріг - вже скоро за підтримки Фундації Олени Зеленської запрацюють сучасні освітні простори. А поки педагогічні колективи працюють з маленькими пацієнтами лікарень у палатах.

Від початку квітня Школа Супергероїв запрацювала у Криворізькій міській лікарні 16. Тут вже відбулося майже 400 індивідуальних та групових занять.

“Ми переконані у тому, що не потрібно чекати вдалого часу, слушного моменту для того, щоб діяти. Бо дуже часто маленькі дії дають кращий результат, чим великі наміри. І у перший же день наших візитів до дітей ми отримали цьому підтвердження”, - розповідає завідувачка криворізького освітнього осередку Лариса Лукаш.

Саме так сталося, коли вперше у одну з палат педіатричного відділення до Богдана на перше заняття завітала вихователька Дар’я. Хлопчик має діагноз аутизм. “Дуже часто дітки з аутичними спектром захворювань не сприймають оточуючих, бо живуть у своєму світі. І тільки фаховий підхід до роботи з такими дітками принесе користь. Це був наш випадок”, - зазначила Лариса Лукаш.

Миттєвий контакт - і позитивні емоції та щирий дитячий сміх наповнив всю палату. Дитина посміхалась і раділа - вперше за останні роки. Сльози мами, яка вперше за довгий час побачила радість своєї дитини. І батько, який тримав у руках поробки сина, як скарб. Світилася і наша вихователька Дар’я, бо ця маленька, але дуже важлива перемога для хлопчика стала реальністю завдяки її професійному підходу та величезному бажанню допомогти.

А коли через декілька днів наші вчителі прийшли знайомитися з дітками в інше відділення - одна з мам, побачивши наші фірмові світшоти з написом «Супервчитель» з радістю вигукнула: “Нарешті! Ми – чекали!”

“У цей момент члени нашого маленького колективу зрозуміли, що ми стали частиною великої педагогічної спільноти Супервчителів, які у лікарняних палатах створюють світ, де всім керує дитинство”, - ділиться враженнями завідувачка навчального осередку.

Наразі тут триває ремонт і зовсім скоро освітній процес буде відбуватися у ергономічному просторі, обладнаному зручними меблями, сучасною технікою, шкільним приладдям та бібліотекою.

Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧