eng

На головну

НОВИНИ

новини

Вчителька Школи Супергероїв отримала нагороду “Вчитель року 2024” у Харкові

Вчителька Школи Супергероїв отримала нагороду “Вчитель року 2024” у Харкові

21.03.2024У незламному Харкові відбулася церемонія нагородження міського конкурсу “Вчитель року - 2024”. У другому турі конкурсу змагалися 37 освітян у чотирьох номінаціях: «Географія», «Образотворче мистецтво», «Фізика», «Українська мова та література». За результатами конкурсу журі визначило п’ятьох переможців та 11 лауреатів.

Зі «статутної» ця подія давно перетворилась на майданчик думок, де кожного вчителя пані Наталія знає по імені.

Переможницею у номінації «Українська мова та література» стала Тетяна Положий, вчителька харківського осередку Школи Супергероїв. Понад 20 років працює в освіті. А з грудня 2022 - у Школі Супергероїв. Навіть тоді, коли на початку повномасштабного вторгнення місто перебувало під постійним вогнем, пані Наталія намагалася проводити уроки. Її у класі та лікарняних палатах завжди чекають наші маленькі учні.

Як і всі ми, пані Тетяна мріє про перемогу, і бажає кожному своєму учню міцного здоров’я. Зізнається, щодень своєю роботою намагається наближати перемогу.

Дякуємо всім вчителям України за працю, непохитну віру у своїх учнів та оптимізм, любов до власної справи та незламність! Харківщина, пишаємось вашою силою!

Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧