eng

На головну

НОВИНИ

новини

Урок мрій від зірок ТСН Наталії Островської та Святослава Гринчука

Урок мрій від зірок ТСН Наталії Островської та Святослава Гринчука

10.04.2023

Від «хочу бути винахідником, як Ілон Маск» — до «мрію стати креативним генієм, як Стів Джобс». Професійні вподобання сучасних дітей бувають вельми оригінальними й несподіваними! Щоб надихнути маленьких пацієнтів іти до своєї мрії, у столичний Охматдит завітали журналісти й ведучі ТСН Наталя Островська та Святослав Гринчук — і провели для дітей сучасний урок профорієнтації.Зіркові гості показали свої архівні фото й розповіли, ким вони хотіли стати в дитинстві та як прийшли у свою професію. Святослав Гринчук зізнався, що марив журналістикою змалечку. Спочатку він прийшов у цю сферу як спортивний репортер, а зараз уже сьомий рік працює на ТСН. А ось Наталя Островська зрозуміла, ким хоче бути, у 10 класі. Відтоді вона робила все задля втілення цієї мрії. До 1+1 їй довелося працювати на кількох телеканалах.

Після цієї розмови гості запропонували карапузам прямо тут і зараз стати журналістами й зняти свої перші сюжети. Діти розділилися на дві команди під керівництвом Наталі та Святослава та обрали собі роль у проєкті: оператора, журналіста, редактора, монтажера. А далі — самостійно визначили, про що буде сюжет, і почали знімати, монтувати, працювати над підводкою.Обидві команди вразили несподівано-креативними темами! Команда Святослава підготувала сюжет про відновлення авіарейсів після перемоги України. Тут були інтерв’ю і пасажирів, і пілотів. А команда під керівництвом Наталі обрала тему «Великодній кошик» і цікавилася в «перехожих», чи готові вони до свята. Родзинкою сюжету стала відома на всі соцмережі пісня карапуза Матвія, який закликав готуватися до Пасхи та купувати м’ясо й ковбаски.

Наприкінці уроку кожна команда презентувала й обговорила результат своєї роботи. Також мрійники отримали подарунки — альбоми для малювання та фломастери, щоб і надалі розвивати свої творчі навички.Дякуємо Наталі Островській, Святославу Гринчуку, проєкту «Здійсни мрію» та всій команді 1+1 за те, що допомогли карапузам доторкнутися до мрії та нагадали, що у світі супергероїв усе можливо!

Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧