eng

На головну

НОВИНИ

новини

Розвиваємось та відкриваємо серця: керівники освітніх осередків Школи Супергероїв підбили підсумки роботи у 2023 році

Розвиваємось та відкриваємо серця: керівники освітніх осередків Школи Супергероїв підбили підсумки роботи у 2023 році

09.02.2024

На цей рік ще більше планів та завдань

У Львові відбулася зустріч керівників осередків Школи Супергероїв з усієї України. Обмінюватися досвідом, підбити підсумки, і головне, будувати плани на майбутнє зустрілися завідувачі освітніх центрів із Харкова, Дніпра, Житомира, Києва та Боярки, Львова, Миколаєва, Хмельницького.

Ділимося головними інсайтами та планами:

Цьогоріч Школа Супергероїв планує подарувати радість навчання порад 30 тисячам маленьких пацієнтів лікарень. А на мапі освітніх центрів з’явиться щонайменше 5 нових міст.

Психологи, які працюють зараз з учнями, пройшли відповідну сертифікацію. Виокремившись в самостійний напрямок роботи - вже другий рік доводить свою ефективність і в цьому році буде посилений.

Керівники центрів відзначають, креатив - одна з найяскравіших якостей наших учнів. Так мережеві творчі уроки, що відбуваються у всіх школах, збирають десятки позитивних відгуків і карапузів і батьків. Особливий підхід до розробки та методології не тільки творчих занять, а й уроків з української чи математики дав неабиякий результат. Тепер ці дисципліни - одні з найулюбленіших серед учнів.

“Нас об’єднує любов до учнів і бажання робити якомога більше, аби право на освіту було реалізоване для маленьких пацієнтів всіх лікарень України. Попри часи та попри складнощі - діти мають здобувати знання. Тому від Львова до Дніпра, із півдня на північ - ми будемо створювати нові осередки, аби світ знань був відкритий для кожного малюка. Ми бачимо, якими талановитими та розумними ростуть наші діти, і продовжимо робити навіть неможливе для їх розвитку”, - зазначила в.о. директора Школи Супергероїв Наталія Жилінська.

Після брейнстормінгу всі керівники взяли участь у казкотерапії, адже креативності та цікавості до нового нам не позичати. Кожен з учасників створив свою ексклюзивну ароматну суміш трав, які будуть надихати на нові звершення цьогоріч. А також керівники для своїх маленьких супергероїв розіграли лоти, за якими були приховані мікроскопи для початкової школи, планшети і солодкі призи. Кожен завідувач повіз до свого центру подарунок, який власноруч виграв для малечі.Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧

z