eng

На головну

НОВИНИ

новини

Школа Супергероїв при НІР зустріла перших зіркових гостей

Школа Супергероїв при НІР зустріла перших зіркових гостей

08.06.2023

Школа при Національному інституті раку офіційно відкрита й уже навіть має автографи на стіні зірок! Ведучі з телеканалу 1+1 Єгор Гордєєв та Святослав Гринчук стали першими, хто побував у новому магічному просторі для карапузів.У класі гостей зустріли наші супергерої Ігор і Максим. Ігорю випало відвідувати не одну, а дві Школи Супергероїв — у Дніпрі та Києві. Тож Єгор Гордєєв поцікавився в хлопчика, де краще викладають та яка Школа йому більше сподобалася.

Витримавши невелику паузу, Ігор відповів, що йому було добре й цікаво в обох.

Далі супергерої з гостями вирушили до карапузів, які не встигли чи з медичних причин не змогли завітати до новоствореного класу. І тут уже супергерої остаточно стали почуватися вільно. З дитячою невимушеністю вони спілкувалися й навіть не засоромилися повалятися на підлозі разом з гостями під час дотепної гри.Єгор та Святослав навідалися і до маленької супергеройки Вірочки — нашої талановитої зірочки з плетіння фенечок. На знак подяки за підтримку дівчинка провела гостям майстер-клас з плетіння, і вони вийшли з палати, тримаючи на згадку браслетики дружби.

А попереду чекав ще один приємний подарунок від карапузів — кошик, у якому з-поміж квітів зірки несподівано запримітили свої фото.Ведучі також приїхали не з порожніми руками. Вони подарували супергероям нові ігри та конструктори. Тож тепер маленькі пацієнти мають ще більше можливостей не нудьгувати, а цікаво проводити час навіть на лікуванні!

Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧