eng

На головну

НОВИНИ

новини

У Миколаївській обласній клінічній дитячій лікарні відкрили освітній осередок Школи Супергероїв

У Миколаївській обласній клінічній дитячій лікарні відкрили освітній осередок Школи Супергероїв

06.12.2023

6 грудня в Миколаївській обласній клінічній дитячій лікарні відбулося урочисте відкриття освітнього простору державної установи «Школа Супергероїв».

На відкриття завітали Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, голова Миколаївської ОВА Віталій Кім, в.о. директора ДУ «Школа Супергероїв» Наталія Олійник та інші.«День святого Миколая! І дорослі і малі чекають на зустріч із ним. Він несе добро, любов, а ще і подарунки. Школа Супергероїв у Миколаєві дуже мріяла про це свято! Адже сьогодні - наше офіційне відкриття. Чекали на нього півроку. І дуже радісно, що відкриваючи наш фантастичний освітній простір, вже можемо відзвітувати про результати роботи. Працюємо з початку навчального року. Поки йшов ремонт і благоустрій, наші супергеройчики наполегливо вчилися. Понад 1700 занять, які відвідали більше 500 дітей віком від 3 до 17 років. Тепер продовжуємо здобувати знання у новому зручному класі. Дякуємо всім причетним за здійснення нашої мрії», — прокоментувала Надія Руденко, завідувачка «Школи супергероїв» у Миколаєві.

Це перший освітній центр ДУ «Школа супергероїв» у Миколаєві та вже четвертий осередок у лікарнях України, що відкрився під час війни. Тут діє закон ергономіки, комфорту й функціональності: діти, які перебувають на лікуванні, зможуть вчитися та креативити, не відставати від однолітків й безперервно здобувати освіту за шкільною програмою.«Я мама двох дітей-близнюків, одна із донечок із особливими освітніми потребами. Наша сім'я дуже вражена тим, що у Школі Супергероїв у лікарні, можна вчитися, гратися і хоч трішки відриватися від щоденних процедур. Це величезна допомога нам батькам і велика радість дітям. Наразі ми готуємося до школи. Діти із захопленням відвідують заняття у дошкільному відділенні. Це просто неймовірна можливість. Дякую всім, хто доклав зусиль до відкриття Школи Супергероїв» — поділилася мама маленьких дівчаток Аліси та Анічки .

Вчительський колектив та учні підійшли до події відповідально і додали трохи креативу! Недарма відкриття відбулося у День Святого Миколая - час див та сюрпризів. Урок історії перетворився на справжнє магічне дійство, адже проводив його сам Миколай. Та від перевірки знань нікого не звільнили. Супергерої виходили до дошки, підіймали руку, відповідали на запитання вчителя. Але й гості не залишилися без завдань. Учні ретельно готували питання, аби перевірити, як засвоїли матеріал найдосвідченіші гості. Впоралися - на відмінно. А на згадку про цю чудову подію - отримали щасливе передбачення на наступний рік. Віталію Кіму віщують зміни, а Оксену Лісовому - чудеса поряд«Ця школа створена для маленьких супергероїв, адже іноді вони бувають навіть сильнішими за дорослих. Одне з наших завдань — це забезпечити рівні умови для навчання дітей і їхнього розвитку. Надважливо створювати такі інклюзивні простори, у яких кожна дитина може здобувати якісну освіту», — зазначив Оксен Лісовий, Міністр освіти і науки України.

Олена Шульга, голова благодійної організації "Дотик серця": "Коли до нас звернулися за допомогою - облаштування освітнього центру меблями, технічними засобами та іншим обладнанням - не було сумнівів. Все вдалося на славу! Освітній простір для дітей - просто супер. Сучасна інтерактивна дошка EdPro - це мрія кожного малюка. А чудові сучасні яскраві меблі дітям приносять тільки радість. Дуже приємно бачити, як все це використовується дітьми із великим задоволенням.”

Працюючи в тестовому режимі, сьогодні Школа Супергероїв у Миколаївській обласній клінічній дитячій лікарні вже надала близько 1200 освітніх послуг для 540 дітей. Одним з таких пацієнтів став супергерой Артем. По закінченню 7 класу через трагічні обставини Артем почав пересуватися на кріслі колісному. Під час лікування вчився у Школі Супергероїв, де не тільки не пропустив жодного уроку, а навпаки із задоволенням розповідав про новостворену Школу своїм друзям у палаті та в реабілітаційному відділенні. На одному із заходів Школи Супергероїв, Артем познайомився з волонтерами з Чехії. Гості були вражені позитивним настроєм та прагненням до навчання маленького пацієнта. Тому, повернувшись додому, передали історію хвороби Артема лікарям, які погодилися взяти його до Праги на лікування та реабілітацію. Наразі Артем проходить лікування в одній із клінік Праги!Тепер, коли ремонт у Школі Супергероїв завершено й простір оснащено, у наших планах — набагато збільшити охоплення дітей і кількість наданих освітніх послуг!

Ми дякуємо за підтримку у відкритті Миколаївській обласній військовій адміністрації, Миколаївська обласна державна адміністрація, ГО Small Heart with Art, благодійному фонду «Дотик серця», Світанок мрій - громадська організація , благодійному фонду «Вітри змін», Товариству Червоного Хреста, групі дизайнерів Школи Супергероїв, ТОВ «ВІК ТЕХНОЛОГІІ», ТОВ «Антарес-Буд», ТОВ «МОНОЛІТ+», волонтерам

Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧

z