eng

На головну

НОВИНИ

новини

Нова Школа Супергероїв у Боярці — символічне відкриття до навчального року!

Нова Школа Супергероїв у Боярці — символічне відкриття до навчального року!

06.09.2023

Державна установа «Школа супергероїв» продовжує розширювати свою мережу й можливості для дітлахів на лікуванні! З початком навчального року ми зібралися на святкове відкриття нового освітнього осередку — у Київській обласній дитячій лікарні в місті Боярці.

Це перша Школа Супергероїв у Київській області та вже третій освітній осередок у лікарнях України, який відкрився під час війни. Як і всі наші класи, простір тут продуманий до дрібниць: дизайнери допомогли зробити його ергономічним, комфортним і функціональним.Ще до офіційного відкриття Школа Супергероїв у Боярці насправді вже функціонувала. Навіть у палатах супервчителі дарували дітлахам позитив, натхнення і робили все, щоб вони не відставали від шкільної програми. Тепер же карапузи будуть пізнавати нове й творити у справжній Школі Супергероїв — у дивовижній атмосфері мрій і можливостей!

«Нарешті відбулося свято — відкриття освітнього центру Школи Супергероїв у Боярці, в Київській обласній дитячій лікарні. Ми з нашими супергероями чекали цього все літо. Але ще до появи яскравого освітнього простору, наші вчителі вже проводили заняття з карапузами. Ми встигли надати понад 500 освітніх послуг для 130 дітей. Сьогодні ж нарешті відбулося те, чого ми чекали три місяці. Тепер ми й наші вихованці маємо фантастичний простір для навчання та здійснення мрій. Дякуємо всім причетним до цього свята», — прокоментувала Тетяна Рубець, завідувачка «Школи супергероїв» у Боярці.

Уперше на відкриття нашого освітнього осередку завітав міністр освіти і науки України Оксен Лісовий. Також це свято не могло відбутися без Євгенії Смірнової — засновниці «Школи супергероїв», а тепер заступниці міністра освіти і науки, й нашої хрещеної-феї та голови піклувальної ради Наталії Мосейчук.«Дитина у центрі уваги — це цінність команди Школи Супергероїв, яка відгукується мені на всі 100 %. Індивідуальний підхід до кожної дитини, яскраві сучасні класи й заряджена позитивом команда роблять усе, щоб перебування дітей у лікарні не стало для них часом втрачених можливостей. А навпаки — вони могли здобути необхідні знання та вміння, цікавий досвід і нових друзів», — зазначив міністр освіти і науки України Оксен Лісовий.У момент перерізання червоної стрічки карапузи були особливо схвильовані. Бо ж не щодня почуваєш себе як на червоній доріжці відомого фестивалю або прем’єри! А за стрічкою — на дітей уже так зачекався яскравий простір знань і пригод, про який вони так мріяли цього літа.

«Мене вразило, що в лікарні може бути школа. Це неймовірно, що діти, які зараз перебувають тут, можуть навчатися, гратися та хоч трішки відриватися від своїх процедур. Хочу подякувати всім, хто доклав зусиль до відкриття Школи Супергероїв», — поділилася мама маленької пацієнтки Людмила Рябошапченко.Учасникам заходу провели екскурсію класами Школи Супергероїв, вони мали змогу поспілкуватися з карапузами, дізнатися їхні враження від навчання і навіть побувати на уроці біології, де якраз вивчали тему бактерій. І діти, і гості були приємно вражені, коли вчителька роздала всім присутнім в’язані прототипи різних мікроорганізмів, які зробила власноруч!

Для кого відкриття Школи Супергероїв стало найбільшим чудом — це для наших двох супергеройок, які цьогоріч стали першокласницями. Дівчатка й не мріяли про початок шкільного життя у стінах лікарні, про те, що для них лунатиме перший дзвінок і про таку яскраву Школу Супергероїв. Але мрія дуже вчасно сама їх наздогнала і стала реальністю, щоб вони йшли в ногу з однолітками.

Створити освітній центр у Київській обласній дитячій лікарні в Боярці нам вдалося завдяки фінансовій підтримці міжнародної юридичної компанії Dentons. Тепер, коли ремонт завершено й простір оснащено, у наших планах — збільшити охоплення дітей і кількість наданих освітніх послуг тут утричі!

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Школа Супергероїв (@superheroes.school)

Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧