eng

На головну

НОВИНИ

новини

Олена Зеленська завітала до супергероїв у Боярці

Олена Зеленська завітала до супергероїв у Боярці

03.10.2023

У вересні державна установа «Школа супергероїв» святкувала відкриття свого 11-го освітнього центру. Дітлахи й лікарі з Київської обласної дитячої лікарні в Боярці ще й досі мають свіжі спогади з того дня. Минув місяць — і ось у жовтні на них знову чекала неймовірна подія. До супергероїв завітала перша леді України Олена Зеленська.Школа Супергероїв у Боярці — це наш перший осередок у Київській області та вже третій у лікарнях України, який відкрився під час війни. Два яскраві класи ще пахнуть новим ремонтом, а вони вже стали особливими.

Це перша Школа, на відкриття якої завітав міністр освіти і науки Оксен Лісовий. І перша, де Олена Зеленська спостерігала навчання не в палатах, а вже в яскравих класах.Перша леді України не тільки сприяла створенню державної установи «Школа супергероїв». З 2021 року вона патронує цей проєкт, надає підтримку й допомогу в розширенні мережі й покращенні освітніх послуг.

Під час візиту до Київської обласної лікарні в Боярці Олена Зеленська мала можливість поспілкуватися з карапузами, побачила, як захопливо вони «проковтують» знання і вкотре переконалася, наскільки це дійсно «героїчні» діти.«Де навчаються супергерої? Таких місць в Україні все більше. Одне з них — Київська обласна дитяча лікарня. Так, просто тут діти, які перебувають на довгостроковому лікуванні в стаціонарі, на реабілітації чи підтримувальній терапії, можуть відвідувати уроки, щоб реалізувати своє право на освіту. Цей осередок знань серед процедур і ліків так і називається: “Школа супергероїв”. Бо це справді героїчно — навчатися, лікуючись. Патроную цей проєкт із 2021 року, за цей час він втілений вже в 11 лікарнях країни й далі розвивається», — поділилася Олена Зеленська на своїй сторінці у фейсбуці.

На знак щирої подяки Збройним силам України дітлахи передали захисникам і захисницям ляльки-мотанки, які самі виготовили під час майстер-класу.Разом із першою леді України карапузи з початкової школи телепортувалися до підніжжя вулкана, де всі разом спостерігали виверження. Звичайно, в мініформаті, але захоплення було вдосталь! Старші супергерої теж показали себе майстрами алхімії: міксували речовини, завдяки яким зникали різноманітні плями. Найменші ж карапузи привернули увагу пані Олени творчою атмосферою, яка охопила всю кімнату.

Дякуємо Олені Зеленській за її візит і за підтримку нашої мережі, що вже не один рік дарує дітям надію на якісне навчання навіть у лікарнях!

Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧