eng

На головну

НОВИНИ

новини

Уперше офлайн! III Всеукраїнська конференція лікарняних педагогів

Уперше офлайн! III Всеукраїнська конференція лікарняних педагогів

11.08.2023

У серпні, напередодні нового навчального року, Міністерство освіти і науки України збирає освітян на традиційному заході. Серпнева конференція — 2023 «Освіта єднає» — це наймасштабніша подія в освітній сфері України. Цьогоріч вона стала платформою для фахівців різних галузей освіти, державних лідерів, міжнародних партнерів, представників громадських організацій та молоді. І саме цьогоріч у конференції вперше взяла участь «Школа супергероїв»!

Серпнева конференція — 2023 — позитивний і цінний досвід для наших педагогів. Ми доєдналися до великої команди українських освітян, пропустили крізь себе найкращі ідеї своїх колег, дізналися про важливі освітні інновації та тенденції.

Відкриваючи захід, Михайло Федоров, віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації, й Оксен Лісовий, міністр освіти і науки України, презентували бачення майбутнього освіти, а також обговорили виклики нового навчального року та їхні рішення. Завдяки виступам цих людей ми не маємо ні грама сумнівів, що український освітній простір має всі шанси не просто дорівнятися, а перевершити світові практики. А кожен українець зможе стати тим, ким хоче! Власне, це і є одним із ключових завдань нашої мережі шкіл у лікарнях, адже ми даємо кожному карапузу не просто знання, а можливості.Наразі у Серпневій конференції не передбачено окремої секції, яка була б присвячена Школі Супергероїв та питанню освіти дітей, які перебувають на лікуванні чи реабілітації. Однак на заході чільне місце посіла тема, суголосна нашій діяльності, а саме — безбар’єрний доступ до навчання дітей з особливими освітніми проблемами, а також подолання супутніх освітніх втрат, пов’язаних з війною.

Зокрема, на конференції виступила Євгенія Смірнова — засновниця «Школи супергероїв», яка наразі обіймає посаду заступниці міністра освіти і науки України. Ми вже не раз переконувалися, що її задуми не мають шансу бути нереалізованими, адже наполегливості й цілеспрямованості цієї людини можна позаздрити.

Участь у Серпневій конференції — це важливий крок для «Школи супергероїв», яка прагне бути невіддільною частиною ефективної української освіти, що ставить у центр уваги людину, прагне бути безбар’єрною у кожному дотику, а головною цінністю бачить свободу, самореалізацію і розвиток.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Школа Супергероїв (@superheroes.school)

Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧

z