eng

На головну

НОВИНИ

новини

У «Школі супергероїв» Дніпра відзначають новорічні свята

У «Школі супергероїв» Дніпра відзначають новорічні свята

02.01.2023

У “Школі Супергероїв” Регіонального медичного центру родинного здоров’я міста Дніпро відзначають новорічні свята. Під час святкових заходів діти співають колядки, дивляться мультики та отримують подарунки. Разом із тим в освітньому центрі не зупиняється навчальний процес.

“Коли я потрапив сюди, то розумів, що це – лікарня, і до мене, крім лікарів, ніхто не завітає, - розповідає шестикласник Ігор із Краматорська. – Але яким же було задоволення, коли у відділені відкрилася “Школа Супергероїв” і на першому уроці географії ми з вчителем здійснили подорож до Італії. Нехай це поки й віртуальна екскурсія, але точно знаю, що моя мрія здійсниться. Після одужання обов’язково полечу до Італії. Бо у школі мотивують і вчать тому, що всі мрії здійснюються, якщо докладати зусиль”.

“В освітньому центрі працює дошкільне відділення та школа для учнів 1 – 11 класів. Кожна дитина має право на освіту. Для цього у «Школі супергероїв» є все необхідне: ігрова зона, зона відпочинку, мінібібліотека, парти, мультимедійний комплекс із планшетами для кожної дитини та головне, вихователі та вчителі з великим та добрим серцем. Сьогодні після занять продовжувались для супергеройчиків новорічні дива. З досвідченим професором вихованці працювали над дослідами: створювали сніг, заморожували повітряні кульки та повітря, експериментували з холодним вогнем. «Школа супергероїв» - це школа у лікарні, де суперучителі завжди готові ділитися знаннями із дітьми на стаціонарі. Це простір, де живе дитинство і можна відірватися від процедур і діагнозів”, - розповіла завідувачка “Школи Супергероїв” у Регіональному медичному центрі родинного здоров’я міста Дніпро Наталія Олійник.

Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧