eng

На головну

НОВИНИ

новини

Студенти Харківського медуніверситету влаштували консиліум у «Школі cупергероїв»

Студенти Харківського медуніверситету влаштували консиліум у «Школі cупергероїв»

15.02.2023

З нагоди Міжнародного дня онкохворої дитини, який відзначається 15 лютого, в освітньому центрі державної установи «Школа Супергероїв», у Харківській міській клінічній дитячій лікарні №16 студенти медики провели для учнів школи консиліум. Головна мета заходу - надати дітям базові поняття з анатомії та фізіології, передати їм відчуття впевненості в собі та укріпити активну позицію щодо процесу лікування.


Цей медзаклад працює від першого дня війни. Спочатку близько 250 дітей проходили хіміотерапію тільки в укритті. Пізніше – частину з них евакуювали.

Та дітей тут не тільки лікують, але й навчають. Наразі «Школа супергероїв» – єдиний освітній заклад у Харкові, де немає дистанційки. 45 учнів, віком від 3 до 16 років, отримують тут такі ж знання, як і у звичній школі. Окрім отримання освіти, ця школа для дітей – ще й можливість спілкуватися та відволікатися від процедур.

“Задля підтримки маленьких пацієнтів–супергероїв нами було підготовлено маленьке свято з клоунами, з міні-зоопарком від Харківського обласного палацу дитячої та юнацької творчості, з конкурсами, провели медичний консиліум зі студентами медиками Харківського Національного Медичного Університету”, — розповіла завідувачка “Школи Супергероїв” у Харківській міській дитячій лікарні №16 Ірина Пономаренко.

Проєкт «Веселий консиліум» народився у співпраці зі студентами Харківського Національного Медичного Університету. Зазвичай діти у лікарні грають у маленьких лікарів. Саме через ігрову діяльність діти опрацьовують свій досвід, знімають емоційну напругу. Мета заходів — поглибити терапевтичний ефект гри, надати дітям базові поняття з анатомії та фізіології, передати їм відчуття впевненості в собі та укріпити активну позицію щодо процесу лікування.

Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧