eng

На головну

НОВИНИ

новини

«Школа cупергероїв» отримала 295 планшетів для навчання

«Школа cупергероїв» отримала 295 планшетів для навчання

27.01.2023

27 січня “Школа Супергероїв” отримала 295 планшетів Apple IPad для навчання на яких вже встановлені застосунки та підручники, що відповідають освітнім потребам.


Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет спільно з головою Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергієм Бабаком та представниками компанії ASBIS Ukraine відвідали Державну установу «Школа супергероїв» у столичній лікарні “Охматдит”, щоб особисто передати планшети та поспілкуватися з учнями та командою освітнього центру “Школа Супергероїв”.

“Отримані планшети будуть розподілені між усіма Школами Супергероїв, на сьогодні це 8 освітніх центрів у п'яти містах. Але ми маємо амбітні плани з розширення мережі та щодня над цим працюємо. Сергій Шкарлет поцікавився в дітей, що на їхню думку треба їм для покращення учбового процесу і знаєте, що вони в нього попросили - скасувати дистанційне навчання! Малим так подобаються наші яскраві навчальні класи, що вони не хочуть їх залишати після уроків. І це великий успіх команди, що розробляла та створювала сучасні класи в усіх Школах Супергероїв! Дякую всім, хто невпинно допомагає Школі Супергероїв розвиватися та підвищувати освітні стандарти”, — розповіла директорка ДУ “Школа Супергероїв” Євгенія Смірнова.

Отримання планшетів відбулося у межах проєкту, що реалізує МОН спільно з Міжнародною компанією ASBISc Enterprises PLC, Комітетом Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Міністерством цифрової трансформації України та ГО «СЕВЕН ФІЛДС».

Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧