eng

На головну

НОВИНИ

новини

Міністр закордонних справ Німеччини відвідала харківську лікарню, в якій розташована «Школа cупергероїв»

Міністр закордонних справ Німеччини відвідала харківську лікарню, в якій розташована «Школа cупергероїв»

11.01.2023

Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок 10 січня відвідала Міську дитячу клінічну лікарню №16, яка постраждала внаслідок ворожого обстрілу. У цій клініці розташовано освітній центр “Школа супергероїв”, що продовжує працювати, не зважаючи на регулярні російські ракетні атаки. Через них у медзакладі було вибито вікна, а також частково постраждав конструктив будівлі. Разом із міським головою Харкова Ігорем Тереховим Анналена Бербок ознайомилася з роботою лікарні під час війни.


Як зазначив мер Харкова Ігор Терехов, незважаючи на російські «гради», які знаходилися за кілька кілометрів від лікарні, та отримані пошкодження, в установі продовжували надавати медичну допомогу маленьким пацієнтам. Також він нагадав, що в результаті російської агресії в Харкові руйнування різного ступеня отримали 53 медзаклади, — пише сайт Харківської міськради.

“Анналена Бербок сама є мамою двох маленьких дівчаток, вона зустрілася з учнями “Школи Супергероїв”, які знаходяться на довготривалому лікуванні та їхніми батьками. Провела урок малювання з нашими супергеройчиками. Анналена відзначила наскільки сильні харків'яни, а особливо діти, які кидають виклик цій війні, попри всі тяжкі діагнози і лікування, мають змогу продовжувати навчання офлайн в державній установі «Школа Супергероїв». Вона пишається вчителями школи, лікарями, медпрацівниками, які не покинули роботу в тяжкі часи для країни і міста Харкова. Серед іншого привезла в подарунок кольорові олівці та павербанки – через російські атаки у лікарні часто зникає електрика”, — розповіла завідувачка “Школи Супергероїв” у Харківській міській дитячій лікарні №16 Ірина Пономаренко.

На зустрічі з пресою за підсумками візиту до Харкова Анналена Бербок заявила, що Уряд Німеччини скерує на підтримку Харкова 20 млн євро. Зокрема гроші підуть на підтримку дитячої лікарні, допомогу з розмінуванням міста та озброєння для військових.

"Ми тут, саме в Харкові хочемо допомогти й шляхом партнерства між містами Харків та Нюрберг. Триває підтримка дитячої лікарні, інших медичних закладів. Крім того, ми допомагаємо з розмінуванням. Я казала про 20 мільйонів, це стосується і Харкова. Ми допомагаємо й військовим, які у Харківському регіоні воюють", — сказала Анналена Бербок.

Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧