eng

На головну

НОВИНИ

новини

Майстерклас зі створення коміксів у Дніпрі

Майстерклас зі створення коміксів у Дніпрі

20.11.2023

Кажуть, мистецтво лікує. І ми в це віримо. Творчість перемикає увагу карапузів від процедур, дарує гарний настрій і наповнює силами. Тож у всіх освітніх центрах мережі «Школа супергероїв» різноманітні творчі заходи — важлива частина розкладу.У рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативою першої леді Олени Зеленської супергерої з Дніпра взяли участь у майстеркласі, де створювали власний комікс.

На творчому занятті діти разом з психологом вигадували власного супергероя, який мав стати головним персонажем їхньої історії. У когось це був суперлікар, який здатен вилікувати одним дотиком, а в когось — спритний футболіст, який навчає гри.

Кожен карапуз обрав свого унікального героя. Вони різні, тому що насправді відображають індивідуальність дитини, те, як вона розуміє світ і як бачить майбутнє.Діти обожнюють перевтілення, а створення коміксу дає можливість вкласти у свого персонажа ті риси, які найбільше подобаються або захоплюють, щоб потім наслідувати їх. Далі діти взялися вигадувати історії, в яких їхні герої мають перемогти все зло.

«Я дуже хочу закінчити історію про свого супергероя. Я ніколи не робив нічого подібного. Хочу, щоб у мене все вийшло, і мої близькі побачили результат», — такими щирими враженнями поділився з нами супергерой Максим.

Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧

z