eng

На головну

НОВИНИ

новини

Перша леді Олена Зеленська особисто привітала учнів Шкіл Супергероїв Житомира з Днем Святого Миколая

Перша леді Олена Зеленська особисто привітала учнів Шкіл Супергероїв Житомира з Днем Святого Миколая

06.12.2023

Час зимових передріздвяних див у Школах Супергероїв у Житомирі розпочався з особливої несподіванки

6 грудня, у День Святого Миколая до Шкіл Супергероїв, що у дитячій лікарні імені В.Й. Башека та Житомирській обласній дитячій клінічній лікарні, завітала перша леді України Олени Зеленської та заступниця Міністра освіти і науки України, засновниця Школи Супергероїв Євгенія Смірнова.Гості долучилися до уроків - спочатку майстер-клас із дошкільнятами, де всі разом створювали янголів із фетру. Далі англійська мова для дев’ятикласників. І на завершення, урок ментального здоров’я з підлітками, що нагадав усім, як важливо звертати увагу і вміти працювати із власними почуттями. І звісно ж, багато спілкування, усмішок і фото на згадку.

"Спільно з Фундацією взяли на себе відповідальну й приємну місію – побути його посланцями у незвичайних школах – «Школах супергероїв». Це класи, створені при дитячих лікарнях спеціально для тих маленьких пацієнтів, кому потрібно перебувати там тривалий час. Адже іноді діти вимушені довго, часом по кілька місяців жити в лікарняних палатах", - написала перша леді.Учні у Школах Супергероїв вчаться сумлінно, тож не залишилися без подарунків від Святого Миколая. Книги, конструктори для розвитку креативного мислення, іграшки стали справжньою несподіванкою для дітей. Адже це саме те, про що багато хто з них мріяв, а дитячі мрії мають обов’язково здійснюватися! Дякуємо Фундації Олени Зеленської.

“Від критики у 2019 році до моменту, коли наші учні сидять за однією партою разом із першою леді, - згадує шлях Школи Супергероїв Євгенія Смірнова. І ми всією командою радіємо результатам кропіткої праці й продовжуємо шлях вперед”.

Школи Супергероїв працюють у Житомирі з 2019 року. Ініційовані ГО «Маленьке серце з мистецтвом», проектом Право на Освіту телеканалу 1+1, Житомирської обласною державною адміністрацією, Житомирською міською радою.

Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧

z