eng

На головну

НОВИНИ

новини

У житомирській «Школі cупергероїв» створили освітній простір в укритті

У житомирській «Школі cупергероїв» створили освітній простір в укритті

08.02.2023

В освітнього центру “Школа Супергероїв” Житомира з'явився простір для навчання в укритті міської дитячої лікарні імені Башека. Освітній простір облаштовано на місці, де колись зберігався архів.


Під час ремонту у сховищі ми знайшли куток розміром 3*3 метри, який був огороджений спеціальною сіткою. Це було місце для зберігання архіву. Але ту сітку мали демонтувати. У мене зразу намалювалася картинка.
Супер, я зможу зробити тут маленький освітній простір для наших супергеройчиків і вони зможуть продовжувати навчання під час повітряної тривоги. Свою ідею я проговорила із заступником директора лікарні Світланою Миколаївною і вона дала згоду, але все ми мали робити своїми силами. Дуже вдячна за допомогу Марині Михайленко, яка виділила гроші своєї громадської організації для закупівлі фарби, вчителю малювання ліцею №33 Дарії, яка допомогла розмалювати стіни, та адміністрації міста, а саме Марії Місюровій, яка допомогла з партами”, - розповіла в.о. завідувачки “Школи Супергероїв” дитячої лікарні ім. В. Й. Башека Житомирської міської ради Вікторія Михайленко.

Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧