eng

На головну

НОВИНИ

новини

Бібліотекам «Школи супергероїв» подарували тисячу новеньких українських книжок

Бібліотекам «Школи супергероїв» подарували тисячу новеньких українських книжок

11.07.2023

12 липня супергеройська бібліотека Охматдиту на деякий час перетворилася з тихого книжкового всесвіту на захопливе місце пригод. У рамках благодійної акції «Українським дітям — українську книгу» тут відбувся захід з популяризації читання, під час якого «Школі супергероїв» передали тисячу новеньких видань.

Про любов до читання супергероїв ходять легенди. Хтось із них біжить у бібліотеку за першої можливості між процедурами, а хтось — «проковтує» книги одна за одною.

«Читання — це важливий крок на шляху до того, щоб кожна дитина на якийсь час забула про лікування й хворобу та заглибилася у світ мрій і фантазій. Школа супергероїв забезпечує дітям не лише освітні послуги, а й психологічну підтримку. А цікава українська книга дає можливість поза заняттями робити перебування в лікарні цікавим», — зазначила Ольга Набоченко, заступниця директорки державної установи «Школа супергероїв» і гостя заходу.

Також тут були присутні Олексій Дніпров, заступник керівника Офісу Президента України, Богдан Червак, перший заступник голови Держкомтелерадіо, Володимир Жовнір, генеральний директор Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» МОЗ України.

Захід розпочався з презентації казки «Як природа допомогла Україні» Наталії Бовтрук, — сама авторка зачитала її для супергероїв. А опісля діти взяли участь в інтерактивному тренінгу-квесті. Наприкінці карапузи отримали в подарунок казку-розмальовку з автографом пані Наталії та корисні ласощі від Bob Snail.

Крім цього, діти мали цікаве й водночас непросте завдання — зобразити свій внутрішній стан у вигляді героя. У цю мить простір бібліотеки знову наповнився звичною тишею. Дорослі теж долучилися допомогти дітям. Разом вони намалювали воїнів ЗСУ, Бетмена, пожежника…

Як і мав на меті захід, він подарував карапузам цікаво проведений час, нові знання, а головне — мотивацію мандрувати сторінками історій. Адже на них чекає безліч нових книг, які передали «Школі супергероїв» у рамках цієї події! Разом із поличками ці книги з’являться в освітніх центрах Миколаєва, Житомира, Дніпра, Хмельницького, Харкова та Львова.

«Українські книги — це важлива цінність, а особливо в умовах жорстокої війни в Україні. Створення нових книг, популяризація читання — це ще один крок до мудрості й освіченості. Книги можуть дати нові емоції, як сьогодні, наприклад, що своєю чергою мотивує до нових звершень та сил. Що так необхідно у період війни, від малого до старого українця. Тому тішуся, що в межах наймасштабнішої книжкової акції нам вдається реалізовувати маленькі мрії», — зазначив Богдан Червак.

Дякуємо за підтримку й подарунки для супергероїв організаторам заходу: Офісу Президента України, Міністерству освіти і науки України, Держкомтелерадіо, міжнародному благодійному фонду «Здоров’я майбутнього», команді благодійної акції «Українським дітям — українську книгу», Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» МОЗ України, видавничому центру «Академія» та бренду натуральних ласощів Bob Snail («Равлик Боб»).

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Школа Супергероїв (@superheroes.school)

Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧