eng

На головну

НОВИНИ

новини

У київській «Школі супергероїв» відбувся тренінг з безпеки життєдіяльності

У київській «Школі супергероїв» відбувся тренінг з безпеки життєдіяльності

19.05.2023

18 травня в освітньому центрі “Школа Супергероїв”, що розташований в столичній лікарні “Охматдит” в рамках національного проєкту “Безпечна країна” відбувся навчально-виховний тренінг з безпеки життєдіяльності для дітей.


Організаторами навчально-виховного тренінгу з безпеки життєдіяльності для дітей виступили: МБФ Допомоги постраждалим внаслідок ДТП та ДУ «Школа супергероїв» Кабінету Міністрів України за участю Патрульної поліції України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Мета заходу – популяризація безпечних правил життя, зокрема умінь надання домедичної допомоги постраждалим при невідкладних станах і ДТП та вивчення правил безпечного поводження на дорозі, використання світлоповертальних елементів в темний час доби; дотримання правил поведінки в екстрених ситуаціях, зокрема мінної та пожежної безпеки; розвиток соціально активної відповідальної молоді.
“Діти в захваті кожна локація виявилась цікавою, адже інтерактивна гра “Знай та дій” захопила усіх присутніх навіть батьків. Дві команди вихованців: “Діти” та “Незламні” із цікавістю поринали у безпечний світ тренінгу. Тематичні локації, професійні тренери та лектори, реквізити із безпеки (пожежної, мінної, домедичної та правил дорожнього руху) захопили увагу вихованців. Команди активно долучались, як до теоретичної, так і практичної частини тренінгу. Згуртувало в одну дружну команду учасників завдання на фінішній локації - гасіння штучної пожежі та подарунки від гостей. Як результат - вдячні відгуки батьків та щасливі посмішки дітей”, - поділилася враженнями завідувачка освітнього центру “Школа Супергероїв” у НДСЛ “Охматдит” Галина Мусієнко.

Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧