eng

На головну

НОВИНИ

новини

«День щасливих дітей»: до Школи Супергероїв завітали ведучі Happy Radio та співак KISHE

«День щасливих дітей»: до Школи Супергероїв завітали ведучі Happy Radio та співак KISHE

12.07.2023

У світі є День захисту дітей, є День дитини, а ось у Школі Супергероїв був «День щасливих дітей»! Щасливе дитинство, наповнене яскравими фарбами й нестримним сміхом, — ось на що заслуговує кожен карапуз, навіть якщо навколо лікарняні стіни! Запалювати в дитячих очах радість і здійснювати дитячі мрії нам нерідко допомагають зіркові гості.

«День щасливих дітей» — це захід, завдяки якому супергерої телепортувалися у світ майбутніх професій. Здійснити цю чарівну мандрівку допомогли ведучі Happy Radio — Адріана Бурміцька та Ярослав Шморгун.

Захід розпочався з тематичної програми «Світ професій». Супервчителі підготували для карапузів захопливу вікторину «Угадай професію» і запросили в мандрівку майбутнім «Ким я хочу стати…».

Далі — були інтерактиви від гостей на музичні й творчі теми. Андріана та Ярослав запропонували дітям відчути себе справжніми радіоведучими та взяти інтерв’ю у спеціально запрошеної зірки. Як виявилося, на захід ще прибув співак і телеведучий KISHE!

Андрій Кіше відповів на всі запитання дітлахів (можливо, справді майбутніх інтерв’юерів!) та, звісно ж, заспівав для них зі своєю донечкою. І вже традиційно для Школи Супергероїв — заспівали ще й всі разом пісню «Калина».

Чи не найщасливішим цей день став для супергеройки Аліни. Галина Мусієнко, завідувачка освітнього центру, презентувала всім гостям Алінин малюнок зайчика й передала його на зацифрування. Тепер це буде лот благодійного аукціону NFT, яким курують ведучі Happy Radio.

На завершення карапузи навчилися грати в петанк. Для них провели майстер-клас і подарували набір кульок, щоб грати досхочу!

Дякуємо Адріані Бурміцькій та Ярославу Шморгуну за позитивний настрій, KISHE та його донечці — за щирість і теплі пісні, а також Міжнародній організації з міграції та фінансування Yoshiki Foundation America — за музичну систему в подарунок, яка буде дарувати ще крутішу атмосферу нашим супергероям.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Школа Супергероїв (@superheroes.school)

Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧