eng

На головну

НОВИНИ

новини

В Охматдиті відбулося щорічне відкриття городика

В Охматдиті відбулося щорічне відкриття городика

29.05.2023

Висаджування городика за участю супергероїв, вчителів і зіркових гостей — традиційна щорічна акція, яка проходить в Охматдиті з 2016-го. Цьогоріч задля спільної екотерапії до нас завітали телеведучі 1+1 Валентина Хамайко й Олена Квітка, а також блогер Дмитро Говоренко.Захід проходив у форматі фестивалю на літньому майданчику поряд з лікарнею. Тут розмістилося три локації, на кожній з яких відбувалася якась магія.

На першій локації Валентина Хамайко та її команда карапузів віртуозно взялися посадити величезну грядку помідорів. На перший погляд, справа зовсім недитяча, проте карапузи не могли відірватися.

При цьому цікаве ще й поєднувалося з корисним. Доки карапузи були зайняті господарськими справами, вчителька англійської мови паралельно перекладала їм усе, що відбувається. Тому супергерої тепер знають, як саджати помідори навіть англійською.На другій локації спостерігали майже містику. І дорослим, і карапузам було складно повірити в побачене. Супервчителька хімії організувала тут лабораторію незламної магії перемоги й показала гостям, як результаті двох хімічних реакцій утворюється прапор України.

А ось на третій локації проходив майстер-клас «Зілля Мавки», що занурив в атмосферу українських традицій і зіллєваріння. Діти плели віночки з квітів, трав, фенічки із жовто-блакитними кольорами. А ще майстрували магічні баночки із зіллям, наповнені м’ятою. Як жартували дорослі, це «антистрес» від постійних тривог, між якими, власне, відбувалися всі веселощі.Дякуємо команді 1+1, проєкту «Здійсни мрію» і всім супервчителям Школи за кожну усмішку, яка цього дня засяяла на обличчях супергероїв!

Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧