eng

На головну

НОВИНИ

новини

III Всеукраїнська конференція лікарняних педагогів

III Всеукраїнська конференція лікарняних педагогів

25.08.2023

У серпні, напередодні нового навчального року, Міністерство освіти і науки України збирає освітян на традиційному заході. Серпнева конференція — 2023 «Освіта єднає» — це наймасштабніша подія в освітній сфері України. Цьогоріч вона стала платформою для фахівців різних галузей освіти, державних лідерів, міжнародних партнерів, представників громадських організацій та молоді. І саме цьогоріч у конференції вперше взяла участь «Школа супергероїв»!

Серпнева конференція — 2023 — позитивний і цінний досвід для наших педагогів. Ми доєдналися до великої команди українських освітян, пропустили крізь себе найкращі ідеї своїх колег, дізналися про важливі освітні інновації та тенденції.Відкриваючи захід, Михайло Федоров, віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації, й Оксен Лісовий, міністр освіти і науки України, презентували бачення майбутнього освіти, а також обговорили виклики нового навчального року та їхні рішення. Завдяки виступам цих людей ми не маємо ні грама сумнівів, що український освітній простір має всі шанси не просто дорівнятися, а перевершити світові практики. А кожен українець зможе стати тим, ким хоче! Власне, це і є одним із ключових завдань нашої мережі шкіл у лікарнях, адже ми даємо кожному карапузу не просто знання, а можливості.Наразі у Серпневій конференції не передбачено окремої секції, яка була б присвячена Школі Супергероїв та питанню освіти дітей, які перебувають на лікуванні чи реабілітації. Однак на заході чільне місце посіла тема, суголосна нашій діяльності, а саме — безбар’єрний доступ до навчання дітей з особливими освітніми проблемами, а також подолання супутніх освітніх втрат, пов’язаних з війною.

Зокрема, на конференції виступила Євгенія Смірнова — засновниця «Школи супергероїв», яка наразі обіймає посаду заступниці міністра освіти і науки України. Ми вже не раз переконувалися, що її задуми не мають шансу бути нереалізованими, адже наполегливості й цілеспрямованості цієї людини можна позаздрити.Участь у Серпневій конференції — це важливий крок для «Школи супергероїв», яка прагне бути невіддільною частиною ефективної української освіти, що ставить у центр уваги людину, прагне бути безбар’єрною у кожному дотику, а головною цінністю бачить свободу, самореалізацію і розвиток.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Школа Супергероїв (@superheroes.school)

Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧

z