eng

На головну

НОВИНИ

новини

Уперше офлайн! III Всеукраїнська конференція лікарняних педагогів

Уперше офлайн! III Всеукраїнська конференція лікарняних педагогів

11.08.2023

10–11 серпня відбулася головна подія року для всієї команди «Школи супергероїв» — конференція лікарняних педагогів «Лікування та реабілітація як час освітніх можливостей». У попередні роки захід проходив в онлайн-форматі, а цьогоріч — колеги з 11 освітніх центрів нарешті побачилися не на екрані, а в Києві, у дружній атмосфері однодумців, які однаково закохані у свою роботу.До події долучилися Міністерство освіти і наук України, Фонд сприяння демократії Посольства США в Україні, громадська організація Small Heart with Art, державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», ресурсний центр підтримки інклюзивної освіти, кафедра дошкільної освіти Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, Український науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи НАПН України та інші.

Зокрема, на заході були присутні Євгенія Смірнова, заступниця міністра освіти і науки України й засновниця «Школи супергероїв», та членкині піклувальної ради державної установи — Наталія Мосейчук, Лілія Гриневич, Людмила Сокур і Олена Парфьонова.

Крім нових знайомств між колегами, партнерами й друзями «Школи супергероїв», два дні конференції були продуктивними на обмін цінним досвідом. Педагоги поділилися один із одним інноваційними методами й практиками навчання дітей, які проходять лікування. А запрошені гості від провідних наукових установ і МОН розповіли про найсучасніші ідеї та інновації освітнього процесу країни.Особливу увагу приділили темі психологічної підтримки супергероїв , а також роботі з командою й батьками в умовах кризових ситуацій та війни.

Другий день конференції був присвячений стратегічному плануванню . Говорили про розвиток та масштабування мережі «Школи супергероїв» та умови створення ще якісніших освітніх послуг для кожної дитини, яка опинилася в лікарні.

«Змінюються діти, й, відповідно, змінюється і їхнє сприйняття, потреби й обставини, в яких вони навчаються. Вчителі мають оперативно реагувати на ці зміни, утримувати увагу дітей, відповідати сучасним тенденціям. Саме це — запорука успіху дітей і світовий тренд освіти. Війна накладає дуже велику кількість обмежень. Але я рада, що цього року педагоги, які працюють у лікарнях, змогли зустрітися офлайн у Києві, щоб обмінятися досвідом і найкращими практиками, напрацюваннями протягом попереднього року. III Всеукраїнська конференція лікарняних вчителів, яку я відвідала, стала майданчиком обміну найкращими техніками й живого спілкування фахівців з різних куточків України — незламних Харкова й Миколаєва, Дніпра та Львова, Житомира й Києва, Хмельницького й Боярки. Практики, які буди заявлені під час заходу, втілюються в щоденній роботі фахівців і можуть бути прикладом для багатьох закладів освіти. Вірю, що досвід, який здобувають вчителі в лікарнях, буде поширюватися і в інші заклади освіти, тому що дитину в лікарні не можна змусити навчатися, її можна лише закохати в навчання та світ знань. А це те, до чого мають прагнути всі освітяни: незалежно від того, де дитина навчається — чи то в лікарні, чи то дитячому садочку або школі — вона / він мають знайти те, що зацікавить їх на все життя. Вчителі в лікарнях це вже навчилися робити, і вірю, що не лише вони», — прокоментувала захід Євгенія Смірнова, заступниця міністра освіти і науки України.

Всеукраїнська конференція лікарняних педагогів — знакова подія в освітянській спільноті. Дякуємо ГО Small Heart with Art, яка започаткувала цю щорічну традицію, а також Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, завдяки фінансовій підтримці зміг відбутися цей захід!

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Школа Супергероїв (@superheroes.school)

Головна сторінка Діяльність Для вчителів Для лікарень Партнерам Уся команда

ua🇺🇦

en🇬🇧